İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ah Coğrafya Ah :)

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
Bildiginiz üzere (bilmeyenler de vardır)
Lise 1 öğrencisiyim.Yarın coğrafyadan yazılımız var
Burda bulunan lise 1 arkadaşlar coğrafyadan yazılı olup sorularıda buraya yazarlarsa varya off off hakketten çok tam süper olur arkadaşa +10 rep atarım (niyet önemli) İsteyen olursa reple yetinmesse banner bilem yaparım :D
Hadi arkadaşlar göreyim sizleri bu sınavdan 100 çakmam lazım :D
Not:Lise 2 de olanlarda kendilerine neler çıktıklarını yazarsa bilgi sahibi olurum :p

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oturup ders çalışmak daha avantajlı görünüyor.

C

ciyomiyo

Misafir
20,45,47 ye iyi çalış ordan sorucakmış bana söyledi bi domain karşılığı hocanız

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben lise1'deyken coğrafya dersinin ilk sınavı zayıftı ikinci sınavda kesin kurtarmam gerekiyordu..kurtardım kurtarmasınada,nasıl kurtardım

ilk sınavım 20 küsürdü kesin rahat 70 almam lazımdı..sınavda 6 tane çalıştığım sorular çıktı onların hepsini yapmıştım fakat bana 1 soru daha lazımdı

neyse soruları birkez daha inceledim, malesef hiç bişi bilmiyodum silgi alma bahanesiyle arkama döndüm bir baktım o da ne:DBenim arkadaş fay hattının resmini çizmiş,

biraz da sağdan soldan bakmıştım:) salladım biraz bişiler 10 puanlık soruydu altına da 2 cümle yazdım 8 puan vermiş

yani anlıcağın 68 aldım fakat geçmiştim

Çalışırsan Bütün Dersler Kolay Çalışmadan Olmaz!

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışıyorum arkadaşlar çalışıyorum :D
Ben sizlerden fikir almak istiyom bizim hoca biraz değişiktir :D
Yazdırdığı yerlerden çok dersde dedigi konulardan sorar
Belki yardımınız dokanır dediydim :p
Ayrıca Grafix şu soruları paylaşta bilgilenelim

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla coğrafyaya hayatım boyunca 1 hafta çalıştım sayısal öğrencisiyim ve o 1 hafta çalışmamla her sınavda bugüne kadar 9 sorudan 7-8 netten aşağıya düşmem say öğrencisi için gerçekten güzel bi net bence :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Coğrafya dersi çok kolaydır yahu. Lise 1'de hangi konular işleniyor? Ben mezun gözüyle baktığım için olabilir, okulda dersler biraz itici geliyordur belki. Coğrafya çok kolay. Nüfus, ülkeler coğrafyası, harita bilgisi, rüzgarlar, basınç vs.

H

hengame

Misafir
belkide coğrafya hocan iyinet de takılordur rep için verir soruları

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük düşünür Ogün Sanlısoy derki;
"Çalışmazsan kazanamzsın denesen denesen başaramazsın." bknz Sınav Soundtrack :p
Lisede zayıf olmayan ender derslerimden biriydi coğrafya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5