İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ah google ahh

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu google da bu aralar bi şeyler var ama anlamak mümkün değil.

geçende indexlenmiş olan bir sitem indexlenmemiş görünüyordu. tamam dedim banlanmıştır herhalde aradan 3 gün geçti bi baktım indexlenmiş durumda. neyse şimdi bir siteme baktım yine indexlenmemiş görünüyor. ama indexlenmişti. nasıl oluyor anlamadım. fun.gen.tr nin bi kaç hafta önce 4200 küsür sayfası indexlenmişti şimdi ise 900 küsür sayfası indexlenmiş görünüyor. ya nedir bu ? ne yapacağız biz bu google ile....
off off

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de sitelerimden biri google da bugün çıkmamaya başladı. Neredeyse 2 yıldır birçok sayfası indexli site, bugün itibariyle çıkmıyor. Günlük ortalama 1000 hit gönderiyordu google. Gitti güzelim hit :p İnşallah dediğin gibi bir süre sonra tekrar çıkar ve bu sadece bir google dance dir. (Bu aralar google dansı bırakın balerinliğe soyundu :p)

H

hibrahim

Misafir
bugun bi sorun var google da aynı şey benimde başıma geldi bir sitemin hiç bir sayfası indexlenmeedi dun gece 23 den itibaren..

E

erotikbul

Misafir
Google kafayı yemiştir. Sanırım büyük değişiklikler oluyor..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet sanırım büyük degişiklik oldugu kesin bend eindexlenme sorunu yok ama reklamalrda baya etki var sürekli alternatif rekalm cıkıyor yaa :p

T

Turkyurdu.org

Misafir
Ismi lazim olmayan bir .info domain actim. GoogleBot orda geziyor. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5