İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ahhzamane kızları ahh

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sverdlow' Alıntı:
bizim okulun(Ankara Üni.) kızları aklı başındadır :)

Eğer %0.000001 gibi ihtimali olan bir mucize gerçekleşmezse seneye ben de oradayım :)

fatihhk' Alıntı:
Tipik dogu ile batı arasında kalmış, benliğini yitirmiş, dejenere olmuş Türk kızı profili.(Bu şekilde olmayan kız arkadaşlarımızı tenzih ederim.)

Bu şekilde davranınca dikkat çekip, erkekler tarafından beğenileceklerini sansalarda erkeklerin hanım hanımcık kızlardan daha çok hoşlandıklarını ve kendilerinin sadece bir zaman öldürme, gönül eğlendirme mecrası olduklarını farkedince "oha falan olan" ezik kişilikler.
Paranız azsa uzak durulması şiddetle tavsiye edilir.Zira biraz tuzlu bir eğlencedir ve karşı tarafın tek önem verdiği şey sizin paranızdır.(Bkz: Godaman inşaatçı kalfalarının kollarındaki çıtır sarışınlar.)

Bir ara bende de takıntı olmuştu populer kızlarla takılıp dolaşmak falan ama sonradan yorulduk, aradığım şeyin bu olmadığını karar verip müsait biryerde kurtuldum hanımkızımızdan

Sakın inkar etme eksisozluk yazarısın :)

Bu arada isyana fazlasıyla katılıyorum..

F

fatihhk

Misafir
BiLHost' Alıntı:
Eğer %0.000001 gibi ihtimali olan bir mucize gerçekleşmezse seneye ben de oradayım

Sakın inkar etme eksisozluk yazarısın

Bu arada isyana fazlasıyla katılıyorum..

alıntıyı yanlış yapmışın onları ben yazdım:D
ama firar eksisozluk yazarıysa bilemem:D

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon yaa firar nerden çıktı.Bugün kafam çok dalgın kusura bakmayın.Sen ama eksisozluk yazarısın :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sverdlow' Alıntı:
bizim okulun(Ankara Üni.) kızları aklı başındadır :)

walla duyduklarıma göre ankara ünililer evlerde çok toplanıp içermiş kızlı erkekli. arada kulağımıza hoş hikayeler geliyor ;)

firar' Alıntı:
yaşadıgım bi dialog..

yanımda bi bayan arkadaş yürüyoruz başka bi arkadaşımla karşılaştım bayan...
neyse kızları tanıştırdım fln.. yanımdaki tutdu saçlarının rengi ne renk çok güzelmiş dedi...
gelen cvp "bilmiyoooomussaaan bilkent sarısıııoııı"

şaka maka bilkent sarısı diye bir renk mevcut. en azından kuaförler bilkent sarısı diyince ne renge boyayacaklarını biliyor.

ayrıca benim şahsi görüşüme göre yaptığım bir karşılaştırma mevcut okumak isterseniz : http://gedik.name/devlet-ve-ozel-universite-arasindaki-farklar.htm
bu yazıyla ilgili gelen maillerde bana zengin bebesi, züppe, ukala gibi laflar geliyor. sizinde öyle bir görüşünüz varsa çekinmeden pm leyin :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bizim zamanımızda cidden böyle tiplemeler yoktu.
Tamam tırt- pırt tipler vardı ama, bizim dönemin kızları bunların yanında melek kalır valla:)neyse Allah kolaylık versin hepinize. Bir tavsiyem : " Salın kendinizi çayıra " :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5