İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ahhzamane kızları ahh

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmem forum ortamına ağır mı kaçacak ama bi arkadaştan yeni geldi paylaşmak istedim..

1,55 Boyu oLup da Topuklu Ayakkabı Giyen, BacakLarına kadar Düşük Belli Kot Giyip de üstündekini çekiştire çekiştire Belini kapamaya çalışan, Sevgilisinin elini Tutarken Gözlerime Becer beni der gibi bakan, Habire ödemeli arayan, canı istemediğinde telefonu açmayan, “Ben Arıcam Seni” Deyip aramayan, Hesap Geldi mi eli cebine gitmeyen, 6 Kilo makyaj yapıp kendini güzel sanan, gösterip de vermeyen, Sömürücü, Aç, Kevaşe, Tutuk Zekalı, çıkarcı, işi düşmedikçe aramayan, Numaradan ağlayan, Saf ve masum rolü yapan, Aynı anda 2-3 erkekten hoşlanıp hepsine taviz veren, Amelelerle takılıp kendini bi s2m sanan, Terk edilince köpek olup yalvaran - Oysaki Sevilseydi Köpek edip Yalvartacak olan, Kafası çalışmayıp da az konuşunca Zeki olunduğunu zanneden, Araba yada motor görünce bi tarafı kalkan, Jumbo size olup da kendini balerin zanneden, çakma Prada giyip “Ferrari’ deki patatesi gördün mü ?” diye onu bunu boklayan, milyarlık telefonla dolaşıp ayda 20 Liralık kontör bile almadığı halde 700 Lira telefon faturası ödemiş edasıyla dolaşan, 150 gramın hesabını yapan, çiko olduğu halde kendini super model sanıp burnundan kıl aldırmayan, Tampon kullandım ondan bekaretim bozuldu dumuruna inanacağımızı sanacak kadar ağır salak olan, Dip boyası gelip boyatmayan, verdikten sonra uyutmayan, Sarışın olup solaryumda uyuya kalan, ben, sen, o, biz, siz, onlar olan kişi zamirlerini Bana, Sana, O, Bis, Sis diyen, inanmıyoruaaaam! yoqumm naper döferim ciddaan mııı? şaka yapıooooosaaaan! cümlelerini kuran, evden arayıp anneme yalakalık yapan, cam’i olup açmayan, akşama kadar evde annesiyle oturup, Akşam shakira kemeriyle gezmeye çıkan, meze olup da ortamda akmaya calısan...

TÜM KIZLAR Benden Uzak Dursun.!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
bilmem forum ortamına ağırmı kaçıcak ama bi arkadaşdan yeni geldi paylaşmak istedim..

>1,55 boyu olup da topuklu ayakkabı giyen, bacaklarına kadar düşük belli kot
...
>shakira kemeriyle gezmeye çıkan, meze olupta ortamda akmaya calısan...
>
>TÜM KIZLARIN ALLAH BELASINI VERSİN

bazı bölümlerini editledim ama yinede ağır kaçmış olabilir lütfen uyarın editleyim...

manifestom budur ! :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sen bide benim halimi düşün. böyle tiplerin çoğunlukta olduğu bir okulda okuyorum. önüm arkam sağım solum cins hatun dolu...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ki evet öyleymiş profilde yazıyor :)
istanbul bilgi üniversitesinde de böylelerinin çok olduğunu okudum internetten, bana geçmiş olsun şimdiden :eek:

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilkent, bilgi, beykent
benim bildiğim potansiyel öyle kızların bulunduğu okullar. aslında bilkent de çok fazla olmaması lazım burslu öğrenci sayısı fazla.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arada birkaç kelime aykırı var onlarıda editlersen daha iyi olur.

Bir de merak ettim. Noldu :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayatım böyle tiplerin arasında geçiyo olan bişiy yok ayrıca bu ayıklanmış hali daha neler neler yazıyordu

@tr.st

abi bende çayyolunda oturuyorum seni ne kadar iyi anladıgımı kavradın tabi:)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sizi gidi kani kaynayan deli genclik siziii, birakin herkes istedigi gibi giyinsin, davransin :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaşadıgım bi dialog..

yanımda bi bayan arkadaş yürüyoruz başka bi arkadaşımla karşılaştım bayan...
neyse kızları tanıştırdım fln.. yanımdaki tutdu saçlarının rengi ne renk çok güzelmiş dedi...
gelen cvp "bilmiyoooomussaaan bilkent sarısıııoııı"

F

fatihhk

Misafir
Tipik dogu ile batı arasında kalmış, benliğini yitirmiş, dejenere olmuş Türk kızı profili.(Bu şekilde olmayan kız arkadaşlarımızı tenzih ederim.)

Bu şekilde davranınca dikkat çekip, erkekler tarafından beğenileceklerini sansalarda erkeklerin hanım hanımcık kızlardan daha çok hoşlandıklarını ve kendilerinin sadece bir zaman öldürme, gönül eğlendirme mecrası olduklarını farkedince "oha falan olan" ezik kişilikler.
Paranız azsa uzak durulması şiddetle tavsiye edilir.Zira biraz tuzlu bir eğlencedir ve karşı tarafın tek önem verdiği şey sizin paranızdır.(Bkz: Godaman inşaatçı kalfalarının kollarındaki çıtır sarışınlar.)

Bir ara bende de takıntı olmuştu populer kızlarla takılıp dolaşmak falan ama sonradan yorulduk:D, aradığım şeyin bu olmadığını karar verip müsait biryerde kurtuldum hanımkızımızdan:D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
menfaatlerimiz için pof poflamadıkça hiç birşey olmadan normal yaşantılarına dönerler.. Kendilerini birşey sanmalarına izin vermeyin yeter...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5