Ai.Marketing - Admitad ortaklığı.

crzyprty

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
r89uuia.png

Bu kodu ( W4KR-TU97-PIN1-Q2TQ )
Kullanırsanız 50$ ile başlarsınız sonra Kaar ettiğiniz zaman sistem onu sizden alacektır. Elinizde sadece 50$ gider size sadece kaarı kalır.

Öncelikle iyi akşamlar diliyorum...

Referans Kayıt Linkileri: İki adet link ekledim 1.olarak ai.marketing referans linkine tıklayın sonra INB network, beyin logosu var ondan kayıt olun çünkü çok daha avantajlı oluyorsunuz örnek yapılan satışlardan ekstra puan kazanıyorsunuz buda çok işinize yarıyor ileride paraya çeviriyoruz siz siz olun INB den kayıt olun derim ben ınb den ekstra bir kaar vs bişey almıyorum ileride daha iyi anlayacaksınız. 😀
2. Olarak PDF sunum dosyası var onada daha ayrıntılı bilgiler var isterseniz bakabilirsiniz.
xmtay5r.jpg

lvgo56d.png
=INB. NETWORK İLE KAYIT OL!

Referans Linkim:

PDF dosyası:

Site Hakkında Genel Bilgi: 3 Şekilde para kazanırsınız.
Birde bizim Telegram grubumuz var her türlü sorununuza yardımcı oluyoruz buraya bırakıyorum.

Telegram Grubumuz:
NOT TELEGRAM KANALINDA HER AY TOPLANTILAR OLUYOR ARA SIRA HEDİYE DAĞITIYORLAR: Şartlar takip edin beğendi yorum yapın ara ara 1 kişiye 100$ hediye veriyorlar Telegrama katılın 😀

Dört yerden giriş var 1.kendi inb network girişi 2.google girişi 3.vk girişi Ruslar giriyor genelde 4.wechat giriş var.
Yukarıdaki resim önemli sizde direkt inb ile hesap açın derim ekstra prtn diye puan var onu veriyor sizde onu direk nakite çevirebilir siniz ;) Ekstra avantajları var.

Hakkında Bilgiler:
Ne İş Yapar!:
1.Google Çalışanı Gibi Normal direk gidip çalışırsınız şirkette. ( Yani bizimle çalışın sekmesine tıklıyoruz hangi konuda iyisin kod reklam vsvs hangisi iyise CV mizi veriyoruz onaylarsa çalışırsınız. + İyi Bir Maaş ,Yurt dışına çıkarsınız.)
İş: https://ai.marketing/tr/vacancy

2. Bunların Anlaştığı Amazon Adidas böyle gider Şaka Değil 20 Binden Fazla Ortakları Var Bizim Verdiğimiz Paralar İle Reklam Yapıyor Bizde Her Ay Gerçek Min%50 Kaar Alıyoruz. Şirketin Şuanki Değeri 5 Milyar Dolar 2022 başı çin pazarına açılacaklar zaten şuan xaomi gibi firmalar var ama daha çok şirketle anlaşma yapcaklar.

3. Bu biraz garip fiş varya Domino's Shell bir sürü sayısız şirket vsvs olur bunları okutuyoruz para kazanıyoruz. Örnek sheel 200tl benzin doldurduk kasiyerden fişi istiyoruz sonra ai.marketing hesabımıza giriş yapıyoruz fişi kamera ile okutuyoruz ve bam 4$ hesbımızda (cashback deniliyor) kazanıyoruz.

g9aa54l.png

Sitenin İletişim Adresleri:
YOUTUBE: https://youtube.com/c/AIMARKETING
TELEGRAM: https://t.me/aimarketing_tr
MAİL: [email protected]

Toplamda Üç Adet Binası Var Şirketin

Operation: Operasyon

UDMCREATORS LTD, Company number 13194692
Unit 111420, Second Floor, 6 Market Place, London, United Kingdom, W1W 8AF

Technology: Teknoloji
Wexford Alliance Limited, Company 2531493
111 Bonham Strand, MW Tower, 7 Floor, Sheung Wan, Hong Kong

Advertising: Reklam, Pazarlama
Zarya Ltd, Company # 1217700077220
22 Kaspiyskaya street, b. 1/5, suite 13 - 4/VIII/79
Moscow, Russian Federation

Site Açılış Tarihi:2017

Yatırım Planları:Minimum 50$ Maksimum Sınırsız

Saatlik Ve Günlük Kaar Miktarı:Markalara göre değişkenlik gösterir. Örnek Adidas %35 Microsoft %40 değişir yani ama ay sonu genelde%50 Kaar alırsınız. 50$ yatırım yaptınız 1ay sonra 110$ civarında para alırsınız. Burada çok derin mevzular oluyor ben bile bazen anlamıyorum ;)

Ödeme İşlemcileri:Kredi Veya Banka Kartı Ve Diğer Kripto Paralar btc ETH tether

Deposit İşlemleri:Kredi Veya Banka Kartı Ve Diğer Kripto Paralar BTC ETH tether

Minimum Ve Maksimum Ödeme, Çekme Limiti:Değişir :) Kartta min 10$ kripto parada ise min 50$ NOT banka hesabınıza çekeceksiniz 3$ banka ücreti keser. Btc tavsiyemdir. Papara dahi.

Ödeme Zamanı:İstediğiniz Zaman Max 1Gün Sürüyor Banka Hesabınıza Yatması.

Yatırım Miktarım:Benim 2 Adet Hesabım Var...

1. Hesabıma180$ yatırım yaptım.
2. Hesabıma 50$ yatırım yaptım.

Referans Kazançları:Tek Basamak Var %5 Kazanıyoruz Tabi inb ile katılırsanız ekstra prtn kazanıyoruz bunu paraya çeviriyoruz.

fdcupa2.jpg

lvgo56d.png
=INB. NETWORK İLE KAYIT OL!

Referans Linkim:

PDF dosyası:

Resimlere spoiler eklemedim okuyun diye çünkü resimlerde bazı bilgiler anlatılıyor!
Uyarı Notu: Yatırım Yapanların Sorumluluğu Kendine Aittir. Yatırım ve Hyip Siteleri YÜKSEK DERECEDE RİSK içerir. Yatırımınızı Bunu Dikakate Alarak Üzülmeyeceğiniz Miktarlarda Lütfen Yatırımınızı Yapınız.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

7m78ko0.jpg

Çok yakında yeni ödeme yöntemleri eklenecek şirketin kendi ödeme yöntemi eklenecek.

Very soon new payment methods will be added, the company's own payment method will be added.

Très bientôt, de nouveaux modes de paiement seront ajoutés, le propre mode de paiement de l'entreprise sera ajouté.

Очень скоро будут добавлены новые способы оплаты, будет добавлен собственный способ оплаты компании.

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara pubg mobile uc