İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akarweb.net AWBS Sistemine geçtik. Sizce Nasıl?

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,

www.akarweb.net olarak daha profesyonel ve de daha ileri bir sistem kurmak ve de müşterilerimize daha çok özelliği bir arada bulundurarak daha iyi hizmet vermek adına AWBS sistemine geçmiş Bulunuyoruz.

Sizinde yorumlarınızı almak isteriz sitemiz hakkında?

Olumlu olumsuz her türlü eleştiri yoruma açığız. Kırıcı değil yapıcı olacak şekilde fakat.

Saygılarımızı sunuyor teşekkür ediyoruz...

WEB: www.akarweb.net
MSN: [email protected]
TEL: 0555 645 27 35(*) - 0536 651 28 51

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizinle ilgili değilde awbsye uyuz oluyorum hatta nefret ediyorum toplamda 1 yıl arayla fln 3 kere kurmuşumdur 3ündede delirdim hep whmcs ye geri döndüm. whmcs diyorum tek kelimeyle. Gerçi onu sormamışsın ama ben awbsye uyuzum :) hiç bir zaman adam gibi çalıştıramamışımdır..

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz soğuk bir sistem ama insan zamanla alışıyor.
whmcs'i bilmiyorum ?

Bu arada akarweb AWBS'ni güle güle kullan.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Awbs niz hayırlı olsun fakat tasarımının pek iç açtığını söyleyemem. En ezından bir hosting firmasının daha ciddi bir tasarıma ihtiyacı var diye düşünüyorum. Başarılar.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hosting firmalarının scriptlerinden anlamam ama tasarım çok önemli. güven vermeli bir kere... örn Bilhost'un sitesi gayet başarılı..

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle yorumlar için teşekkürler...

Özel awbs tasarımlarından bahsetmişssiniz. Bir yönden haklı olabilirsiniz ama biz sadece şunu yapmaya çalıştık müşterilerimize memnun etmeye daha iyi hizmet verip işe yarar bir sistem kurmaya. bunun dışında ise dizayna gelince kalıplaşmış görüntüler dışına çıkmaya çalıştık. Birazda awbs nin o yazı karmaşası olan halinden kurtarmaya...

Tabiki görüşlerinize saygı duyuyor ve de teşekkür ediyorum...

İnşallah daha da iyisi zamanla olacak...

***Bu arada zanza bilhostu değilde başka birini örnek versen gam yemezdim :) o tasarımla güven alıyorsan bilhosttan hiç alma o kadar yanıltmasın. tasarımını değil iç yüzünü biliyorum. görüntü değil iş üretmek lazım ;) 500 ytl tutuşturup birilerine tasarım yaptırmak değil olay. benim asıl alanım hosting,reseller,radyo satışı. Benim asıl alanım linux. Benim asıl alanım kaliteli hizmet ve de müşteri memnuniyeti. Yeterince net olmuştur sanırım. iyi çalışmalar....

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 ytl tutuşturup birilerine tasarım yaptırmak değil olay.

Bu taş bizeydi sanırım :D

Arkadaşım awbs sistemin hayırlı olsun öncelikle.

ancak bir konuda yanlıyorsun tamam çok kaliteli hizmet verebilirsin ancak hosting alanında ilk defa adınızı duyan bir kişinin ilk olarak bakıcağı şeylerden birisi sitenin tasarımıdır bunuda unutma.
Ben bile yurt dışından sunucu alacağım zaman ilk tasarımına bakarım ondan sonra araştırır en son mail ile kafama takılanları sorarım.

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kimseye laf etmek haddimiz değil. Taşlamak ise hiç. Ama doğruları konusun nedense bazılarına fazla dokunuyor bu camiada hepsi bu ;)

Tasarım konusuna gelince ise haklı olabilirsiniz. Fakat biz şu andaki faliyetlerimiz içerisinde çoğu zaman referanslarımızın tavsiyeleri ile diğer işlerimize de imza atıyoruz ki bu da bizim için gurur verici. Bizden hizmet alan bir müşterimiz onun arkadası,arkadasının da arkadasının bize gelerek bizden hizmet almak istemesi bize birşeyleri doğru yaptığımızı gösteriyor olsa gerek. Ama bu konuda hak veriyorum sana lotustasarim. En azından önceki sistem scriptimizden kat kat iyi su anda bunu soyleyebiliriz... Daha da iyi olacaktır zamanla. Yorumunuz için tesekkurler taş da size değil ayrıca :) ortaya konustuk oyle alan alsın Şu haliyle bile birçok hosting firma sitesini geride bırakacağına eminim ama ;) iyi çalışmalar.....

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin asıl konun hostingde Bİlhost'un ki ne oluyor. Tasarımı başkalarına yaptırmış olmalarının ne gibi bir sakıncası var? sizde kullandıgınız scripti hazır almadınız mı? Ayrıca sitenizin tasarımıda çok kötü. Sizde birileri gibi verin parayı sitenize tasarım yaptırın.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
***Bu arada zanza bilhostu değilde başka birini örnek versen gam yemezdim :) o tasarımla güven alıyorsan bilhosttan hiç alma o kadar yanıltmasın. tasarımını değil iç yüzünü biliyorum. görüntü değil iş üretmek lazım ;) 500 ytl tutuşturup birilerine tasarım yaptırmak değil olay. benim asıl alanım hosting,reseller,radyo satışı. Benim asıl alanım linux. Benim asıl alanım kaliteli hizmet ve de müşteri memnuniyeti. Yeterince net olmuştur sanırım. iyi çalışmalar....

Pardon ama bu mesajınızla ne demek istediğinizi tam olarak yazabilir misiniz?

Tasarımını değil iç yüzünü biliyorum demişsiniz..Neymiş bizim iç yüzümüz?

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben hizmeti bilirim bilhost iç yuzu derken soylemek istediğim bu ;) herkes kendine uzatmaya gerek yok. yorum yapan herkese teşekkürler. evet zanza sitemiz çok kötü berbat oldu :) asıl amacımızda buydu zaten. belki birileri bişeyleri anlar ;)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ama yukarıdaki mesajınızdan o anlam çıkmıyor.Bizden bugüne kadar bir kere hizmet almadan,forumlarda hakkımızda olumsuz yazı okumadan nasıl oluyor da o tarz bir yorum yapabiliyorsunuz anlayabilmiş değilim..

Zaten anlatabileceğinizi de sanmıyorum..

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben senden zamanında hizmet aldım merak etme gökhancım.....

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben senden zamanında hizmet aldım merak etme gökhancım.....

Gökhan'dan kastınız galiba Gökhan Uslu..Kendisi ile aynı şehirde,aynı üniversitede ve hatta aynı yurttayım.Bunu inkar etmiyorum.Hatta kendisi samimi arkadaşımdır.

Ama galiba siz işle dostluğun farklı kavramlar olduğunu bilmiyorsunuz.Gökhan ile aranızda geçmişte problemler olmuş olabilir.Ancak bu beni hiçbir şekilde bağlamaz.

Lütfen bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan sadece "Bunlar arkadaşsa mutlaka bu Gökhan'dır" diye tahmin yürüterek yorumlar yapmayın..

Kim demişse güzel demiş.."Biliyorsan konuş örnek alsınlar,bilmiyorsan sus adam sansınlar.."

Saygılarımla,

BARIŞ TÜRKAY

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bir kere yanlış konuşuyorsunuz o zaman barış bey. zamanında bilhost adı ile bu işi yürüten benim bildiğim gökhan isimli bir şahıs vardı. onla olan alışverişimden ben bahsettim. el değiştirdiğinden ise hiçbir haberim yok ayrıca. kusura bakmayın o zmn özür diler lafımızı geri almasını biliriz biz ;) ama kimseyi de ayak üstü bu tip laflarla yormayız. merak etmeyin yeterince de iyi biliyorum bakın hatta sizden de eskiyim ben bilhostla :) bundan sonra mesaj yazmayacağım bu topice.özrümüzü de belirttik. gökhan beyin hala idare ettiğini zannediyordum ben bilhostu. umarım sizde o laflarınızı geri alabilecek kadar cesursunuzdur ;) Modlardan ricam konu kilitlenirse seviniriz. iyi çalışmalar......

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kere yanlış konuşuyorsunuz o zaman barış bey. zamanında bilhost adı ile bu işi yürüten benim bildiğim gökhan isimli bir şahıs vardı. onla olan alışverişimden ben bahsettim. el değiştirdiğinden ise hiçbir haberim yok ayrıca. kusura bakmayın o zmn özür diler lafımızı geri almasını biliriz biz ;) ama kimseyi de ayak üstü bu tip laflarla yormayız. merak etmeyin yeterince de iyi biliyorum bakın hatta sizden de eskiyim ben bilhostla :) bundan sonra mesaj yazmayacağım bu topice.özrümüzü de belirttik. gökhan beyin hala idare ettiğini zannediyordum ben bilhostu. umarım sizde o laflarınızı geri alabilecek kadar cesursunuzdur ;) Modlardan ricam konu kilitlenirse seviniriz. iyi çalışmalar......

Hayır laflarımı geri almıyorum.Çünkü hala yanlış konuşmaya devam ediyorsunuz.

http://whois.domaintools.com/bilhost.com Buyrun domain kayıt tarihine bakalım..

Record created on 2003/11/2
Record expired on 2007/11/2

Bu domain 02.11.2003 tarihinde tarafımdan kaydedilmiştir.Ve hiçbir şekilde ne Gökhan Uslu ne de başka bir şahıs tarafından işletilmemiştir.

Buyrun bu da bilhost.com un geçmişi ile ilgili bilgiler..

http://web.archive.org/web/*/http://www.bilhost.com

Gördüğünüz gibi ilk kayıt Aralık 2003'e ait.

Gökhan ile BiLHost ilişkisi,iş anlamında,sadece banka hesap numaraları yönünde olabilir.O da şu sebepten kaynaklanıyor..Gökhan'a bazı müşterileri Akbank veya posta çeki ile ödeme yapmak istiyor.Bu durumda ödemeleri benim Akbank veya posta çeki hesaplarıma yaptırıyor ve benden parayı çekip kendisine vermemi istiyor.Bunun dışında kendisiyle hiçbir iş ilişkimiz olmadı,olması gündemde de değil.

Saygılarımla,

BARIŞ TÜRKAY

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5