İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akbank-dan ilginç bir hizmet.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Akbankın www.arifetarife.com adlı sitesinde de belirtildiği üzere akbank artık internet bankacılıgı işlemlerinin bir çoğunu paket şeklinde müşterisine satma gayreti içindedir.

Birde bu paketleri reklam ile desteklemesi çok ilginçtir :)

Bunuda gördük ya.. İnternet üzerinden bir çok EFT ve Havale işleminin ücretsiz olduğu banka varken neden akbankı seçersiniz sizce ?

Bu banka ile çalışmadığım için bir kez daha haklı olduğumu gördüm:)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Akbanka citi karıştı ya normal böyle şeyler. Ama sınırsız tarifesinde çek tahsilatı ücretsiz oluyor sınırsız sayıda çok çek dönen işletmeler için ideal :p

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Akbanka citi karıştı ya normal böyle şeyler. Ama sınırsız tarifesinde çek tahsilatı ücretsiz oluyor sınırsız sayıda çok çek dönen işletmeler için ideal :p

Akbank zaten çek bozarken komisyon almıyor,Yurt dışından gelen çekler dahil. :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bankacı dediğin sömürmeli :) Afferin Akbank'a, işini yapıyor hiç olmazsa.

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bencede akbank buravo zaden ne demişler reklam reklam reklam

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bu işlem yakında tüm bankaları kapsıyacak bir proje olmadıgını bilemeyiz diger bankalar son dk lara kadar bu işlemi koymakta direniyor olabilir.

Eger bunu bir banka yapıyor ve diger bankalar ücretsiz, ben paketli yapıcam diyorsa kendini tehlikeye atmaz kesin tüm bankaların ortak kararıki bu akbank uygulamya başlamış. Yakın zamanda ücretsiz havale yaptıran bankalarda bu tarz paketle karşınıza cıkması an meselesidir.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar bu işlem yakında tüm bankaları kapsıyacak bir proje olmadıgını bilemeyiz diger bankalar son dk lara kadar bu işlemi koymakta direniyor olabilir.

Eger bunu bir banka yapıyor ve diger bankalar ücretsiz, ben paketli yapıcam diyorsa kendini tehlikeye atmaz kesin tüm bankaların ortak kararıki bu akbank uygulamya başlamış. Yakın zamanda ücretsiz havale yaptıran bankalarda bu tarz paketle karşınıza cıkması an meselesidir.

Size katılıyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hizmetin beleşi olmaz...Yakında hepsi paralı olacak. Kerizmi adamlar amme hizmeti yapsın.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Akbank bu işlemi daha öncede yapıyordu. Ekstre görüntülemeden 0.60 TL alıyordu misal. Bu tür komik işlemlerden her banka ücret almaz bu bir nevi bankanın kendi insiyatifinde bir işlemdir bence.

Yüksek meblağlar kazanmak için bu miktarları almak mantıksız. Almayarak kullanıcılarına avantaj sağlayan bankaları herkes tercih ediyordur. Şu anda garantinin cep şubesi ve bank asyanın web şubesi tamamıyla ücretsiz çok avantajlı.

Bu avantajı bana kullandırdıkları için tercihimdir. Yarın ücretli yapsınlar bu sefer başka bankalara bakarım.

Bu tür küçük işlemlerden para alan bankalardan korkmak lazım :) Bu yüzden uzak durmayı tercih ediyorum..

angelside

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı kredi banksı kredi kartımdan 107 TL çekmiş açıklamada "SINIRSIZ BANKACILIK" yazıyor.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hesap işletim ücreti almayan banka varmı arkadaşlar, para biriktirmek için hesap açmak istiyorum ama her yıl 40 - 60 vermek istemiyorum :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hesap işletim ücreti almayan banka varmı arkadaşlar, para biriktirmek için hesap açmak istiyorum ama her yıl 40 - 60 vermek istemiyorum :)

Ben şahsen bu miktardan rahatsız değildim akbankda. Akbank-da rahatsız olduğum nokta şudur ; İnternet bankama girdiğimde doğal olarak yapmak istediğim ilk iş hesap hareketlerime bakmak istememdir. Ama her o tuşa basmamla birlikte hesabımdan 0.60 TL gibi bir rakam eksildiğini fark ettiğimde neler oluyor yahu?

Sorusunu sordum kendime.. Banka ile iletişime geçtiğimde bunun hesap hareketlerini görüntüleme ücreti olduğunu belirttiler:)

Güldüm geçtim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5