İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akbank hesabı olanlar Dikkat !

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bana gelen fake mail için sizide uyarayım dedim ..

gelen mail;

Güvenlik Alarmi
AKBANK Online Bankacılık hesabınızın hizmet süresi dolmak üzeredir. Aşağıdaki linki kullanarak hesabınıza ulaşabilir ve hesabınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

http://tr.ac.th/www.akbank.com

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
baya profosyonelce hazırlanmış bir sayfa sayfadaki resimlerde akbank sitesinden geldiği icin yeni başlayanları cok rahat dolandırabilirler.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada geldi 2 tane.
Tabi saf olmak lazim bu numaralari yemek için..

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en içten iyi dileklerimle bende katılıyorum

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gelen fake mail için sizide uyarayım dedim ..

gelen mail;

Güvenlik Alarmi
AKBANK Online Bankacılık hesabınızın hizmet süresi dolmak üzeredir. Aşağıdaki linki kullanarak hesabınıza ulaşabilir ve hesabınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

http://tr.ac.th/www.akbank.com

dostum senin akbankta hesabın varmı? benim akbank ile hiç bir ilişiğim olmadığı halde böyle bir mail geldi
ayrıca bunu nereye bildirebiliriz. çünkü çok sayıda insan bilgisizlikten dolayı bunu yutabilir.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
dostum senin akbankta hesabın varmı? benim akbank ile hiç bir ilişiğim olmadığı halde böyle bir mail geldi
ayrıca bunu nereye bildirebiliriz. çünkü çok sayıda insan bilgisizlikten dolayı bunu yutabilir.
akbank ta hesabım yok sevmem banka olarak , garanti ciyim ben :)

zannediyorum , toplu mail satın almışlar.

belki burada bile yapılmaya çalışılan mail satışlarından faydalanmışlardır.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akbank ta hesabım yok sevmem banka olarak , garanti ciyim ben :)

zannediyorum , toplu mail satın almışlar.

belki burada bile yapılmaya çalışılan mail satışlarından faydalanmışlardır.

gittigidiyor da satılıyor. 10 ytl den 10 bin tane.
bi eleman vardı 10 ytl verin 10k kişi sitenize girsin falan demiş mail atıp sordum ne ayak diye. sana 10 bin kişik mail adresi verecem diyor.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki şu an yapılanı şikayet edebileceğimiz bir yer yokmu. Buradaki insanlar buna aldanmazlar ama gelin görünki buna aldanabilecek çok insanda çıkacaktır. Yazık.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bana gelen mail bankaya verdiğim mail ile alakasız bir mail.

ya akbank.com.tr yetkili kişilerle görüştüm.

Bu konuda İlgili Kişi maili : [email protected]

Sayın xxxx xxxx,

15.04.2007 tarihinde iletmiş olduğunuz bildiriminiz tarafımızca incelenmiştir.Aynı mail farklı müşterilerimize de ulaşmış ve bu bilgi ilgili birimlere iletilerek dolandırıcılık amaçlı hazırlanan sitenin kapatılması için talepte bulunulmuştur.Eğer linkten ulaştığınız sahte sayfalarda bireysel internet şube için kullanıcı adı,şifre,parola gibi bilgilerinizi girdiyseniz 444 25 25 numaralı Çağrı Merkezimizden, Kurumsal İnternet şube için kullanıcı numarası, şifre,parola gibi bilgileri girdiyseniz 0212 329 30 00/5 numaralı telefondan bir an önce güvenlik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Ayrıca bilgisayarınızı virüs taramasından geçirmeniz uygun olacaktır.

Bankamız tarafından kesinlikle müşterilerimizi bilgilerini isteyen yada tıklamaları istenen bir link mail aracılığı ile gönderilmemektedir.

Bilgilerinizi rica eder, Bankamız ürün ve hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5