İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akbanka Ödeme Geldimi

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar akbank hesap numaramda bir ödeme göremiyorum benim gibi bir kaç kişi daha varmış aynı durumda ne yapmamız lazım ödeme işlemde diyor ama hesaplarda bir para söz konusu değil.

Google tr ye mail çektim ama bakalım ne olacak.. Sizce ne yapmalıyım.

R

Reignman

Misafir
En iyisini yapmışsın zaten, mail atıp beklemek.

Benim akbank hesabına dün geldi.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani doğrulama denen bişe var hep benim başıma gelir haa böle saçma şeyler..

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğrulattım sorun orda.. zaten.. hesap doğrulaması 15 inden önce yapıldı..

R

Reignman

Misafir
O zaman en iyisi cevabı beklemek.

Bir de Akbank'ta şöyle bir durum var, eğer hesap sahibinin ismiyle, havalenin/eftnin yollandığı kişinin ismi uyumsuzsa, eftyi donduruyorlar. Bana bir kez oldu, fakat google eftsi değildi. Böyle durumlarda, eftyi yollayan kişi, kendi bankasına müracat edip isimi düzelttiriyor, ve para öyle hesaba geçiyor.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
O zaman en iyisi cevabı beklemek.

Bir de Akbank'ta şöyle bir durum var, eğer hesap sahibinin ismiyle, havalenin/eftnin yollandığı kişinin ismi uyumsuzsa, eftyi donduruyorlar. Bana bir kez oldu, fakat google eftsi değildi. Böyle durumlarda, eftyi yollayan kişi, kendi bankasına müracat edip isimi düzelttiriyor, ve para öyle hesaba geçiyor.

+1

eft de oluyor bu durum. benim bir kere başıma geldi. eft yapanın devreye girip düzeltmesi gerek.

benimde dün akbank hesabıma geldi google ödemesi.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sanırım tamamen üste sölediğin olay yüzünden oldu hesap ismi soyadı farklı ama neden doğrulamada sorun yok.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Akbank kullanıyorum. Akbank Adsense için gerçekten iyi bir banka.. Zamanında çekte bozduruyorlardı sorunsuz bir şekilde.. Çok nadir pürüzler oluyordu ama oda google dan sanırım.. ama eftye geçtikten sonrada sorunsuz geçiyorlar parayı hesaba.. sorun olmuyor..

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde şans yok demekki.. bekliyoz bakalım hala gelir belki diye ayın 5 'ne kadar günü varmış.. güya
mailimizi çektik adsense tr ye ama adsense tr de sorun var sanırım yada gerçekten olmadığı hayal ürünü bişeye mail çekiyoruz.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şube uzakta sorun orda.. zaten merkeze aldıracaz artık en kızdığım şeyse doğrulamanın kabul olması. bi şekilde ona güveniyorsun zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5