İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akıllı zannediyo kendini

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muahhaha 19 mayıs genclık bayramı gıbı suslemıs heryeri turk bayraklarınla

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok yok millet yattığı yerden parayı bulmak için yapmayacağını bırakmadı valla :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ben tebrik ederim arkadaşı, site firefox-download sitesi, ama Türk bayrağınıda siteye girenin gözüne sokuyo, helal :)

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iide bu yasak değil. Yani bu biraz abartmış ama ben mail attım sorum. Firefoxu anlatım yanında tavsiyeyi koyarsak ban sebebi teşkil etmiomuş bizzat adsense onaylı :D

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam tüm dillerde yapmış, Tek ülke yetmemiş sanırım tüm dünyayı gözüne kestirmiş. :)

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UtkuTS' Alıntı:
iide bu yasak değil. Yani bu biraz abartmış ama ben mail attım sorum. Firefoxu anlatım yanında tavsiyeyi koyarsak ban sebebi teşkil etmiomuş bizzat adsense onaylı :D
içerik olmayan siteye reklam koymak yasak.

N

negemezsin2

Misafir
Firefox ile içeriğin alakası nedirki ? içeriğe göre setup dosyası felan değişmiyor zaten bence tavsıye edılebilir sorun olucagını sanmıyorum yinede kuralları gozden geçirmek en iyisi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5