İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aklımı yitirecegim yardım edin nolur.

hasanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese slmlar. kısaca konuyu izah edeyim yardımcı olursanız hem sevinir hemde karşılıksız bırakmam katiyen.

1 adet sektörde web sitem var. gtayapi.com

gta yapı bir seo firmasında

konu kısaca, gta nın seo sunu yapan firma bana google com tr üzerinde gergi tavan kelimesinde oldumu söylüyor yaptıgım çalışma (google konum görmez ise doğru) konum görürse 183 hatta bugün 250 sırada olduğumu gördüm. (ankarada busnis kayıtlı olduğu için ilk sayfadayım konum ankara olursa)

toparlar isem, google ankarada web sitemi ilk sayfada gösteriyor bu tamam.
konum görmez ise 14. sırada buda tamam.
ama sakaryada veya ankara dışı başka yerde olursa 250. civarı.

yalnız takip ettim sakarda iken bu durum iki gün düzeldi (yani konum sakarda iken ikinci sayfadayım. sonra eskiye döndü.)

birde benimle aynı sıralamada olan diğer siteler konum görünse dahi aynı sıralamada görünüyorlar (www.ankaragergitavan.net hariç, çünkü takip ettim oda konum açıkken saçma sıralamalarda oluyor.)

bu durumu seo firmasına izah ettim. bana googlenin birçok sunucusu oldunu ana sunucudaki sonuçları alt sunucuya taşımaları zaman aldını 10 güne düzelcegiğini söyledi ama dediğim gibi (birtek ben ve birde gergi tavan ankara . net bu sorunu yaşıyor) benle aynı olanlar konum olsada aynı yerinde)

sıra bulucu sonuçları ve aramalar ekte yardımcı olanın alnından öpüp katiyen karşılıksız bırakmam.

metin2blogun

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hocam site yeni backlink aldiysa vs. dalgalanmalar olabilir ama artik eskisi gibi ayda yilda 1 degil google`de surekli guncellemeler oluyor hizina yetisilmiyor. Max. 3-5 gun sonra arkadasin yaptigi calismalarin neticesinde ki sabit yeriniz belli olur.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

detayli bilgi isterseniz buradan benimle iletisime gecebilirsiniz

hasanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ilginize teşekkür ederim. bugün tanımadığım bir kişinin cep telefonundan baktım konum açıkken 13. sırada gösterdi. (sakarya merkez) konumlu. şimdi ilcedeyim hem kendi telefonumdan hemde pc den bakınca yine hüsran :( ya ne olur allah rızası için birşey söyleyin :(((

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

19. sayfa en alttan 2. ci birde başka şehirlerde nasıl bir sıralamam yazabilen olursa sevinirim. ya allah rızası için yardım nolur

dentizm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

Bana göre sorununuz site içerisinde. Site içi seo optimizasyonunu tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

İlk bakmanız gerekenler;

Sayfa başlıkları : Neredeyse tüm başıklar 482 Pixeli geçiyor, arama sonuçlarında zaten görünmüyor uzun başıklar ve spam şüphesi yaratır.

Meta Açıklamalar : Yaklaşıl 40 tane sayfanızın meta açıklaması yok. Olan bir kaç sayfada da "The Research & Planning section of the Wyoming Department of Workforce Services reported today that total unemployment insurance (UI) covered payroll increased" işsizlik sigortası ile ilgili alakasız şeyler var.

Site alt tarafında iç sayfalara anahtar kelimelerden linkler verilmiş onlar da başınızı ağrıtabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5