İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AkrepListin tasarimi iyi degil diyenler icin bir ornek

A

anhandfultear

Misafir
katiliyorum zeynel cim o kadar ahim sahim bir tasarim yok. akreplist in verdigi 2. adresede baktim www.akreptoplist.com ile arasinda pek bir fark goremedim bir iki photoshop eli degmis sanirim o kadar..

Z

zeynelkoc

Misafir
bak bu son yazdığın güzel

yanlız benim gibi 800*600 kullananlar için biraz büyük oluyor sağ tarafa bakamıyorum ( bar çıkmıyor )

ayrıca amma çok toplistin varmış ( :

A

anhandfultear

Misafir
ben almis olsam o toplisti evirir cevirir acaip birsey yapardim sen bile taniyamazdin kendi toplistini gorunus acisindan :) neyse. olmus bitmis elinize saglik ne diyelim. alan arkadaslar yanlis kullaniyor demekki.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin dedigin sekilde yanlis kullanamiyorlar merak etme , bazi sartlarimiz ve onlemlerimiz var elbet ,sadece tasarimi izin alarak degistirme sansiniz var ayrica kod olarak da eklenti olayi zaten admin panelinde var yapmis oldugun birseyi ekleyebilirsin

S

Sticks

Misafir
akrep tabii ki olursun ne eksiğin var ki ?
çalışma biraz da promosyon sonucu yapamacağın birşey yok.
bak sana tavsyem akreptoplisti php.resourceindex.com 'a da eklemen
bunun yanısıra scriptsearch.com ve benim sitem www.onlyphp.com da sana ziyaretçi gönderecektir script için emin olabilirsin çünkü benim de scriptlerim bu sitelerde kayıtlı ve inan güzel ziyaretçi sağlıyorlaar.

siten de toplistin de güzel ve de başarılı . Bırak insanların karalamaları kendilerine kalsın sen kendi işine bak en güzeli. Meyve veren ağaç taşlanır (taşlanma sebebi de meyvelerin düşmesi ve kendilerine pay almalarıdır bence :) )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5