İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AKSERVER - 10GBits Upload/Download VPS Sunucuları İndirimde !

cPanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,

Yeni oluşan stoklarımızı Windows Server 2008 olarak size sunmuş bulunmaktayız

Ana Makına Özellikleri
Intel Xeon E5620 2.40GHz
16 GB Ram DDR3
10 Gbits Network Port (Paylaşımlı)
Sanallaştırma : Virtuozzo
1126972453.png

akserver-albums-akserver-picture2063-logo.png

İNDİRİMLİ Paket 1
Intel Xeon CPU E5620
512 MB Ram DDR3
40 GB Harddisk SATA2
2000 GB Trafik
10 Gbits/Sec Network İnternet Erişimi
Windows Server 2008 64 Bit İşletim Sistemi

AYLIK : 25.00 TL | Sipariş Ver

İNDİRİMLİ Paket 2
Intel Xeon CPU E5620
1024 MB Ram DDR3
70 GB Harddisk SATA2
4000 GB Trafik

AYLIK : 35.00 TL | Sipariş Ver

İNDİRİMLİ Paket 3
Intel Xeon CPU E5620
2048 MB Ram DDR3
100 GB Harddisk SATA2
6000 GB Trafik

AYLIK : 50.00 TL | Sipariş Ver

Önemli Bilgilendirme.
1. Hizmet almadan önce lütfen hizmet sözleşmemizi okuyunuz.
2. Makınalarımızda Torrent kullanımı, ve saldırı amaçlı kullanım yasaktır. Tespiti halinde hesabınız anında terminate edilir.
3. Reinstall ücreti alınmamaktadır.
4. Sunucularımız amerika birleşik devletleri konumludur. Hotfile vb. türü sitelerde ban sorunu yaşanmamaktadır.
5. Satın alacağınız ürünü deneme imkanınız vardır. (25 DK.)
6. Satın aldığınız sanal sunucularımızda hat garantisi verilmemektedir. Sanal Sunucularda Geri İade söz konusu değildir.

Ödeme Seçenekleri ve diğer bildirimler
Paypal, Banka havalesi, PTT

Firma Bilgileri;
Firma Ünvanı : AKSERVER - İnternet Teknolojileri
Vergi Dairesi : Küçükköy
Vergi Numarası : 792 035 1794
BTK Onaylı Yer Sağlayıcı Belgesi : 1708
Adres : Esentepe Mah. 2851/2 sok. No:48 Sultangazi - ISTANBUL
Telefon/Fax: +90 ( 212 ) 476 92 37

Destek & Satış;
[email protected] - [email protected] - [email protected]

Web adresmiz : www.akserver.net.tr

Saygılarımızla,
AKSERVER - İnternet Teknolojileri

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar sunucu softlayer veya 100tb sunucusumudur acaba ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Selamlar
Hat garantisi verilmiyor derken konuya eklenen resim öylesine o zaman, bu hızı görmemiz sadece şansmı?
Ya da neden o resim eklendi.

cPanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı satışlar sunucu softlayer veya 100tb sunucusumudur acaba ?

Teşekkürler Upload / Download sunucularımız databasebyllc ve razorserver'da bulunmaktadır

Selamlar
Hat garantisi verilmiyor derken konuya eklenen resim öylesine o zaman, bu hızı görmemiz sadece şansmı?
Ya da neden o resim eklendi.

Hayır şans değil,

Karşı taraftaki sunucunun cevabına bağlı minimum 1 Gbit garanti vermekteyiz

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Teşekkürler Upload / Download sunucularımız databasebyllc ve razorserver'da bulunmaktadır

Hayır şans değil,

Karşı taraftaki sunucunun cevabına bağlı minimum 1 Gbit garanti vermekteyiz

İlk önce kendimden şüphe ettim fakat sonra emin olmak için hesapladım sonuç aşağıdaki gibi.

Eklemiş olduğunuz ekran görüntüsündeki hiz 10gbit değildir,
ekran görüntüsünde belirtilen upload hızı 918 Mbit

Hız düşük değil fakat 10 gbit de değil...

cPanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk önce kendimden şüphe ettim fakat sonra emin olmak için hesapladım sonuç aşağıdaki gibi.

Eklemiş olduğunuz ekran görüntüsündeki hiz 10gbit değildir,
ekran görüntüsünde belirtilen upload hızı 1,12 gbit

Hız düşük değil fakat 10 gbit de değil...

Merhabalar dediğim gibi 10Gbit'e ulaşabilir tamamen yoğunlukla alakalı Minumum 1 Ggbit bağlantı garantiliyoruz

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

softlayer 10 gbps sunucu veriyor 531 $ ancak maximum 1 gbit bağlantısı var yani 10 gbit port 1 gbit hat oluyor 2 gbit makinalarında ise 2 gbit full kullanım var 10 gbit upload/dowloand yazarsanız yanlış bilgilendirmiş olursunuz 10 gbit port derseniz bence daha mantıklı olabilir.

Saygılarımla ,

Semih ÖNER

cPanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satışımız günceldir

1 adet daha satıldı :)

akserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

softlayer 10 gbps sunucu veriyor 531 $ ancak maximum 1 gbit bağlantısı var yani 10 gbit port 1 gbit hat oluyor 2 gbit makinalarında ise 2 gbit full kullanım var 10 gbit upload/dowloand yazarsanız yanlış bilgilendirmiş olursunuz 10 gbit port derseniz bence daha mantıklı olabilir.

Saygılarımla ,

Semih ÖNER

panxs.png

Resimdeki 17 Gündür uptime sağladığımız makınadan bir görüntüdür. 10Gbits Paylaşımlı özel network ağıdır. Tabiki makına başı bu değeri alamazsınız. Amerikada genelde geceleri hatlara yüklendiği için insanlar diğer veya başka verimerkezleri tamamen yavaşlar veya 100Kbits e iner download hızı bizde böyle birşey söz konusu değildir. Makına başı alacağınız max. değer 20 Mbit dir. Ana makınadan 700Mbit gördüğümüz zamanlar olmuştur. Onunda ayrıca resmıni koyabilirim.

Ali Cem Yılmazer
Saygılarımla.

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar,
çoğu vps de karşılaştığım bir durum; encode işlemini başlatıp kendi haline bıraktığımda birkaç saat sonra açtığımda, pc nin kendi kendine reset atması. yani çalışan program iptal demek bu da. sizin sunucularınızda varmı böyle bir durum. hemen hemen hergün encode işlemi yapmaktayım çünki .

akserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar,
çoğu vps de karşılaştığım bir durum; encode işlemini başlatıp kendi haline bıraktığımda birkaç saat sonra açtığımda, pc nin kendi kendine reset atması. yani çalışan program iptal demek bu da. sizin sunucularınızda varmı böyle bir durum. hemen hemen hergün encode işlemi yapmaktayım çünki .

Makınada iken logoff yapmadığınız sürece oturumunuz acık kalır ve işlemleriniz devam eder. direk kapatırsanız sorun olmaz ama tekrar bağlanmak istediğinizde root askıda kalabilir bağlanamayabilirsiniz.

İşlemleri bırakıp cıkmak iyi bi fikir olmasa gerek :)

cPanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Stoklar Tükenmiştir.

Yeni bir kampanyada daha görüşmek dileği ile ...

ogk17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar dilerim.ben aldım gayet memnunum

edit: fikrimi değiştirdim niyetim satış baltalamak değil aldığım hizmetten memnun kalmamak.

almadan önce sas disk varken aldıktan 1-2 gün sonra bakım var diyip sata diske çevirirler. almadan önce torrent kullanımı konusunda defalarca sorup problem olmaz cevabını aldıktan sonra torrent programını kullanmaktan hesabı kapatırlar.alacak arkadaşların bilgisine...

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İlk mesaja bilgilendirme diye bir kısım eklemişler.

Önemli Bilgilendirme.
2. Makınalarımızda Torrent kullanımı, ve saldırı amaçlı kullanım yasaktır. Tespiti halinde hesabınız anında terminate edilir.
4. Sunucularımız amerika birleşik devletleri konumludur. Hotfile vb. türü sitelerde ban sorunu yaşanmamaktadır.
6. Satın aldığınız sanal sunucularımızda hat garantisi verilmemektedir. Sanal Sunucularda Geri İade söz konusu değildir.

Bir üstteki mesaja cevap verebilir misin lütfen? Merak ediyorum torrent konusundaki tavrınızı.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İlk mesaja bilgilendirme diye bir kısım eklemişler.

Önemli Bilgilendirme.

almadan önce torrent kullanımı konusunda defalarca sorup problem olmaz cevabını aldıktan sonra torrent programını kullanmaktan hesabı kapatırlar.

Bana laf yetiştireceğine git dünyaya faydalı işler yapmaya çalış bence.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Öncelikle torrent yasak diye açıklama yapan bir yere gidipte torrente izin varmı diye sorulmaz. ogk17 muhtemelen satın almadan önce sözlü olarak sordu ve izin var denildi. Bu kullanıcıdan sonrada belki firma datacenterdan uyarı aldı ve o vakitten sonrada açıklama olarak torrent yasak ibaresini koydu. Bu yazı geçmişinden okunduğu kadar anlaşılacak olan durum budur. Benim nereye ne fayda sağlayacağım hususu sizi alakadar etmez. Size yardımcı olmaya çalışan birine alakasız mesajlar yazmak yerine edeben teşekkür etmeyi, eğer edep bilmiyorsanız da çünkü teşekkür için cevap yazılmıyor, susmayı öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5