İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aktif olarak bişeyler yapmak gerekmiyor mu?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
http://www.gencrock.com/soad.php

lütfen video'yu izleyin, enver paşa, talat paşa ve Atatürk'e yapılan yakıştırmaları görün. Şarkıda Liar, Killer diyor, bence aktif olarak karşı tavırlar alınmalı. burda gerçekten bu tip olaylara tepki doğruabilecek büyüklükte sitelerin sahipleri var.

E

eTre

Misafir
+ belirtmek istiyorum bu klip herhangi bi kanalda gösterilmedi bildiğim kadarıyla ve tamamen bi kaç ermeni tarafından oluşturuldu tamam soad'da destekliyor bu olayı ama böyle bi klip yapamaz!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ayrıca aktif olarak birşey yapılırmı bilinmez ama bu klip direk system of a down a ait degil fanları tarafından üretilmiş gerçek klip bir çizgi film.

türkiye ye her kliplerinde sözleri ile bindirdi soad bugunü neden beklediniz akıllanmak için buna anlam veremiyorum. :)

dünyada en cok abd den sonra türkiyede kazandılar buda gerçek... illa görüntüleri görünce mi tepki koymak lazım? sanırım bu ingilizce yoksunu türk insanı yüzünden bu şekilde olmaya devam edecek sadece soad değil bir çok grup sözleri ile türkiyeye giydirme yapıyor ama türk gencim bu şarkıları ağzına doluyor:) dünyanın sadece 1 yerinde (türkiyede) kendisine verip veriştirilen şarkılar hit oluyor. sanirim soad a karşı savaş açmak yerine şu sloganı herkesin kulağına sokmak şart. "Eğitim Şart"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5