İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aktivasyon kodu neden mynete gitmiyo diğerlerinde junka girio

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, benim bir sorunum var sitemde üye olan userlerimin aktivasyon kodu mynet maile gitmiyor ve diğer sitelerde de junk kutusuna giriyo.Nasıl yapsam düzelir? Yardımcı olabilirmisiniz bana?İlginize şimdiden teşekkürler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mynet gitmemesinin sebebi mynet kendisi başka sunuculara ban atıyor adamalr sadece kendi maillerini kullansınalr mynet yen mynet göndersinler tüm kullanıcıalrı mynte olsun diye çalışıyor.. hiç sevmem bu mynetii

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok be yaw ondan deil, hotmaile de gitmiyor mesela.

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotmaile gidiyor ama junk a mynete toplu mail bile yolladım gitmiyo

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hotmail gec gider ama mynet hayyat gitmez programla bile gitmiyor mynete ne salak mail srever o

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kalpyeri.com' Alıntı:
hotmaile gidiyor ama junk a mynete toplu mail bile yolladım gitmiyo

soyle aciklayim. ben kendim bunun caresini buldum gibi. mesela, phpbb forumunuz var diyelim. webmaster mailinizde, [email protected] veya [email protected] gibidir. mailleri de bu adresten yolluyordur.

boyle de bir pop3 hesabiniz yok ?

su sekilde olayi halledebilirsiniz..
ilk yolu: ( kendimden ornek veriyorum. makinemin adi: dedserver.fprot.gen.tr , hostingin bagli oldugu kullanici adi(ftp): forumala )
mail adresinizi: [email protected] yapabilirsiniz.. sistem otomatik olarak boyle bir mail aciyor.

ikinci olarak, pop3 hesabinizi olusturursunuz. smtp ayarlarinizi girersiniz.. pop3 adresinizi admin maili olarak yazarsiniz.. bu sekilde gidiyor.

bir de, hosting firmanizin mail gecmisi temiz olmasi gerekiyor. spam acisindan :)

yardimci olabildiysem ne mutlu..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
emaili base64_encode layip gondermen gerekiyor.

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asp kullanıyorum jmail ile deniyorum. Yolunu bulursam burdan söyleyecem Arkadaşlar.

S

SempatiX

Misafir
Daha önceden bunu denemiştik bizde netline makinalarından mail gitmeme sorunu olduğu için ve bunu denedikten sonra bulmuştuk. O yüzden senin söylediğinde haklı olduğuna dair destek olmak için öyle bir mesaj attım ;) Herkese bol hitli günler...

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jmailden halettim arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim. Böyle bir sorunu olan varsa jmail yada aspmailden hal edebilir. Tabiki hosting firmanızada bağlı bu. Labina.net e sonsuz teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5