İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AktuelWeb Arkadaşlık Scripti V1.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AktuelWeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script Özellikleri:
Geniş Admin Paneli(Yönetim)
Üye olunurken geniş soru çerçevesi
Şifremi unuttum sekmesinde ister email yolu ile ister sms ile şifre isteme
Özel SMS sistemi(Admin panelinden ödeme karşılığı satın alınıp tüm hatlarda kullanıma sunma)
Kullanıcı grupları(Paralı-Parasız)
Sesli Chat-Direk Chat sistemi
Ayrıntılı arkadaş arama
Direk msn sitesi üzerinden msn arkadaş listesini görme ve davet etme sistemi
Facebook resim upload sistemi
Üye cinsiyetine göre tema erkek ise mavi, bayan ise pembemsi olması

Bunlar sadece önemli özellikleridir. Script php ile yazılmıştır. Kapsamlı özelliği vardır.

Fiyatı : Lisanssız fiyatı 300 YTL
Lisanslı fiyatı 350 YTL Paypal Kabul etmiyorum

Script lisanslıdır. Lisanslı kullanıcılar tek ödeme olarak belirtilen fiyata ek olarak 50 ytl öderler ve çıkacak sürümlerden direk faydalanırlar. Lisansız kullanıcılar ise belirtilen fiyatı tek ödeme olarak öderler ileriki güncellemelerden faydalanamazlar.

Demo : [email protected] mail yolu ile veya direk ekleyerek ulaşınız! PM alımı yoktur

briselies

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEN SİZE DEMODA VEREYİM BİLGİDE,
Üstte adı geçen şahıs, çeşitli forum sitelerinde aynı scripti satma çabaları içerisindedir! Lütfen okuyunuz ona göre alıp almayacağınıza siz karar veriniz!

Arkadaşlar ben şunu merak ediyorum. BENİM SCRİPTİM. ilk liebekapelle.com da idi, sonra sormam.com da kullandım, en son, sosyetearkadas.com da kullanıyordum, domainlerin süresi bitti falan. Scriptimi arkadasclubu.com a sattım... Daha sonra bu scripti geliştirerek piyasaya sürdüm... scriptturkiye.com da "BreX" adı altında satıyordum... birisi çıktı bu script benimdir dedi, bizim sitemiz üzerinden piyasa yapmaya uğraştılar... o şahıs bu sitede üye zaten, okuyacaktır bu mesajıda... ve havasını aldı. Sonra, bir müşterimiz aklı sıra mareze verdi, ama eksik dosyalarla falan filan, cezasınıda çekti. Her neyse, şimdi bu vatandaş çıktı, scripti biz kodladık vs vs vs vs diye millete satmaya uğraşıyor. Ben size şunu söylicem, o vatandaşta bu msj üstüne çamur atmaya kalkacaktır tabiki, ama oda alacak havasını. Alnı akmış, Ak alın görmesek, siyaha, beyaz dicez... maşallah mesepleri çok geniş, utanmadan sıkılmadan biz kodladık diyebiliyorlar. şu an bu scriptin RESMİ WEB SİTESİ www.datingturkiye.com dur. Ve BreX Adı altında satılmaktadır. LİSANS HAKLARI ÜZERİME OLUP, Bu şahıstan websitesi alan vatandaşlar sitelerinde kullandıkları taktirde, bilişim hukukuna göre, en az bu vatandaş kadar ceza alacaktır. Bu vatandaş ise script satışını kesmezse hakkında işlemler başlatılacak ve müşterileri, o günahsız, parasıyla rezil olan insanlarda, verdikleri paranın en az, Tam 10 katını ödeyeceklerdir. Buna hapis cezasıda dahildir.
" 150 milyar TL'ye kadar ağır para cezası"
"4 yıla kadar paraya çevrilmeksizin hapis"
"3 seneye kadar meslek veya ticaretten men;"
YAZILIM KURBANI OLMAYIN. Yasal olmayan scripti almayın. Lütfen sitemizi inceleyiniz. www.datingturkiye.com (Artı + ) Demolarıda karşılaştırabilir, google gibi ön belleği önizleme yapan bir arama motoru ile bu scriptin, geçmiş tarihlerdeki demolarını ve bu vatandaşlar tarafından yeni kodlanmadığınıda görebilirsiniz. Teşekkür ederim. daha detaylı bilgi için: [email protected] msn adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde gerekli açıklama yapılmıştır, dahası için ziyaret ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi