İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akupunktur Tedavisi

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bilgisayar Bağımlığı bir yana meslek icabı sürekli bilgisayar başında hareketsiz kalmaktan ciddi şekilde kilo problemi yaşamaktayım, benimle beraber bunu yaşıyan bir çok arkadaş vardır. Geçenlerde bi arkadaşım akupunktur tedavisinden bahsetti ve bir ayda 10 kiloya kadar kilo verme garantisi ile akupunktur tedavisi yapıldığını söyledi. Bu Konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Daha önceden Deneyimi olan arkadaşlar varmı!!!

R

Rich

Misafir
Eğer öleyse ben olabilirim. pc+kola+cips ...

Göbekten kalvyeye zor yetişiyoruz artık :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Eğer öleyse ben olabilirim. pc+kola+cips ...

Göbekten kalvyeye zor yetişiyoruz artık :)

Eski Patronum kullanıyordu, Kulağında bir zımbırtı vardı, Ne olduğunu sorduğumda akupunktur tedavisi gördüğünü söylemişti, 2 haftada büyük bir değişim oldu kendisinde. Ama akupunkturmu işe yaradı yoksa başka birşeymi orasını tam bilmiyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Abicim yemeyin yahu ... Akşamları çıkın yürüyüş yapın . Gelin Bebek e size Frapacinno (Şekersiz) ısmarlıyım :D Zayıflarsınız

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Abicim yemeyin yahu ... Akşamları çıkın yürüyüş yapın . Gelin Bebek e size Frapacinno (Şekersiz) ısmarlıyım :D Zayıflarsınız

Yemeden kaynaklanan birşey değil bu dostum.

Tamamiyle dengesiz ve düzensiz beslenme.

Mesai saatleri icabı Hafta içi hergün en erken 21:30 da işten çıkıyorum eve gitmem 22:30 aç aç yatmanın ne demek olduğunu az çok biliyorsunuzdur birgün dayanır iki gün dayanır ama bir yere kadar, Hergün iş yerinde lokantayı zengin edecek kadar da varlığım olmadığı için, olay bu boyuta geliyor + olarak istanbulu bilenler için söylüyorum

Bayrampaşa - Gaziosmanpaşa bereç arası hemen hemen hergün yürüyorum, ama malesef değişen bi sonuç yok.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
akapunktur deneyen bi tanıdığım olmuştu ama bir işe yaramadı. kulağının bazı noktalarına iğne batırılmış bir şekilde dolaşıyordu :) şimdi herbalife denen bişey kullanıyor. toz içecek. tok tutuyormuş. günde bir öğün yemek yiyip 2 öğün bu zımbırtıyı içiyor. gözle görülür bi kilo kaybı var fakat ne kadar sağlıklıdır bilemem.
ürün şu:
http://urun.gittigidiyor.com/HERBALIFE-kolay-kilo-kontrol-programi-sok-fiyat_W0QQidZZ4889645

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
akapunktur deneyen bi tanıdığım olmuştu ama bir işe yaramadı. kulağının bazı noktalarına iğne batırılmış bir şekilde dolaşıyordu :) şimdi herbalife denen bişey kullanıyor. toz içecek. tok tutuyormuş. günde bir öğün yemek yiyip 2 öğün bu zımbırtıyı içiyor. gözle görülür bi kilo kaybı var fakat ne kadar sağlıklıdır bilemem.
ürün şu:
http://urun.gittigidiyor.com/HERBALIFE-kolay-kilo-kontrol-programi-sok-fiyat_W0QQidZZ4889645

bunların tadı iğrenç ötesi :)

boğazına düşkün bi arkadaşım kullanıyodu max 1 hafta bilemedin 2 hafta sonra çöpe attı :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu kişi çilekli kullanıyodu, güzel diyodu tadına :p

W

wapekiz.com

Misafir
kilo almam için ne yapmayalım,bu akapuntur kiloda aldırıyor mu ? :D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Akupunktur la 2 ay önce arkadaşım sigarayı bıraktı. Beyine giden nikotin ihtiyacı hissettiren sinirlere iğne sokuyorlarmış :D işe yaradı açıkcası arkadaş hiç bişekilde nikotin ihtiyacı duymuyordu sadece el alışkanlığı biraz zorladı o kadar. Bence denemekte fayda var.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesin sonuca ulasırsanız bu durumda burda yazında bizde deneyelim :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akupunktur tedavisi çok iyi eğitim almış uzmanlar arafından yapılmalı. kilo vericem diye bambaşka ve geri dönüşü olmayan rahatsızlıklara sahip olabilirsiniz.

beyini uyaran noktalara ki genellikle kulağın içinde oluyolar sabit küçük iğneler yerleştirilip bu uyaranlar kontrol altına alınmaya çalışılıyo. sigarayı bırkakmak için daha çok tercih edilir kilo vermek içinse hiç tavsiye etmem.

bi kere bi ayda on kilo vermek sağlıklı değil. ikincisi siz yeme alışkanlığınızı değiştirmezseniz on kilo verdikten üç ay sonra 20 kilo alırsınız.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
murat bu işin nadir ustalarından biridir 1900lü yılların birinde kendisine gitmiştim ve akupunktur tedavisi görmüştüm. çok uzun yıllardır bu işle ilgileniyo onu seçmekle iyi yapmışsın. ama yine de sana söylüyorum bu tedavi bi şekilde ve bi yere kadar işe yarar. sorun daha sonra tekrarlayabilir. bunların hepsini konuşup anlat yaşam tarzından bahset bilgisayarla çalıştığını söyle. o zaten daha net şekilde anlatacaktır sana.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ordakilerin çoğu diploma değil sertifika ve çeşitli eğitimlere katıldığını gösteren belgeler diplomalar olarak algılanması yanlış olur zaten bir insanın ömrü boyunca o kadar diploma alması anormal bi durum olurdu :p birde akşam yolda yakana kırmızı gül tak alayım seni boşa yürüme o yolu :p mümkünse sabahları ve akşamları spor yap ve bol bol su tüket birşey kalmaz

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bugün itibariyle tedaviye başlamış bulunuyorum

Başlangıç kilom 110,50

Her hafta gelişmeleri burdan sizlere bildiririm :p

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
hadi hayırlı olsun bol bol su içmeyi ihmal etme :)

valla su bende ne kadar etkili olur bilemiycem bundan 2 sene öncesine kadar günde abartısız 3-4 litre su içiyordum ama son iki yıldır nerdeyse günde 2 bardak suyu zor içiyorum. Şimdi onun içinde kulakta bir bölgeye akupunktur uyguladı bakalım deniyelim görelim :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
keşke bırakmasaydın susuz olmaz bu işler kilo almanda etkisi çok olmuştur onun da. bu arada tsh testleri yaptırdın mı sarget? bu da önemli. kilo sorunu olanlar bu konuyu okuduklarında bu da akıllarında olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5