İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Al - sat bolumunden birsey almak ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar.

Istedim ki bir script saticisi olarak boyle bir konu olsun. Eger Moderator arkadaslar da yardimci olurlarsa al - sat bolumunden birsey alinmadan once satici hakkinda burda sorular sorulursa memnun olup olmadigi konusunda alicilar da ona gore islem yapar. Bu sekilde dolandirilma ihtimali minimize edilmis olur.

Script / domain vs. Alacak arkadaslar saticilarin rumuzlarini birakirlarsa forumda ki diger arkadaslar da kendi yorumlarini yazarak bu isi cozumleyebiliriz diye dusunuyorum. Kisacasi saticilar kendilerine saglam referans bulmalilar ...

Iyi calismalar ...

E

European

Misafir
çok yüzeysel bir öneri bu
kimse kimseye referans olamaz burada ( istisna özel dostluklar haricinde )

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoo ben olurum sahsen tanıdıgım adamlara...

iş yapıp sorun cıkmayan arkadasları soylemenın bir sakıncası olmaz bence..

elmasgunes
referxchage
ve turkıshdomains.com un sahıbı arkadasla iş yaptım gayet profesyonelce is yaptılar .. tekrar tesekkurler kendılerıne

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslinda soyle birsey olabilir ama vbulletin ozelligi var mi bilmiyorum

Ornek:

Kernel32 :
Calismaya Musait : %50 ( X OY )
Calismaya Musait Degil : %50 ( Y OY )

Seklinde ama bu sekilde de olursa insanlar goruslerini belirtemezler. Mesela ben x insani ile calistim ve gayet basarili onun ile calismanin artilarini soylemek isterim. Gibi ...

Su anda elde olan imkanlarla sadece calismak istedigimiz kisiyi bu baslik altina yazip degerlendirmeye birakmak en dogrusu olur diye dusunuyorum ...

Iyi calismalar ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar :

@ibrahimkoknar rumuzlu arkadasin turkcell kontor konusu ile ilgilenmek istiyorum. Daha onceden bu arkadaslar ile is yapanlar memnun olanlar magdur olanlar var mi ?

Referans olabilecek arkadaslar varsa bildiklerini paylasirlarsa sevinirim ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Calisan varsa bilgi verirse daha iyi uzun suredirli olupta birilerini dolandiran 2 rumuz biliyorum burda :)

Sozum baskasina degil ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5