İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alacaklı adı..

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaslar.

Adsense hesabımı Alacaklı Adı 'nı bazı sebeplerden dolayı bir arkadşınkini yazmıştık. Ama şimdi o arkadaşla biraz papaz olduk. Paralar hesapta birkiiyor ama banka hesabı olarak onunkinden başka da yazamıyorum. Ne yapıcam? Kendi adımı yada başkasınınkini yazmak istiyorum? Google a mail atsam değiştirirlermi? Çok çaresizim.

Yeni hesap açıp yeniden sistem oturtmak falan çok zaman alır. garantisi bile olmaz.. daha once siteleri başka hesaptan kullandıgım için falan. kıllanırlar. ne yapıcam bilmiyorum..

B

best23

Misafir
benimde aynı sorunum var

arkadaşlar benim de aynı sorunum var alacaklı adını değişe biliormuyuz (adsenseye kayıt olurken alacaklı adı ile hesap adı aynı olmalıdır yazıordu) Lütfen yardım edin

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT bilgilerini değiştir, çek ile alıyorsan mail at.

EFT bilgileri değişiyor olabilir ama "Alacaklı Adı" adlı sütuna girdiğimiz İSME ait olmayan bir hesabı yazamıyoruz. Alacaklı adını da formda değiştirmeye imkan vermiyor. Mail atsak değiştirirlermi? Daha önce deneyen oldumu acaba.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Şöyle yapıyorsun arkadaşım,
Yeni bir EFT hesabı giriyorsun, bu EFT hesabını ilk düzenlediğin yerde hesap sahibinin adı değiştirilebiliyor bu durumda alacaklı olan ahmette olsa mehmette olsa o para o hesaba gidiyor... Bahsettiğim konu budur...

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiler değiştirebiliyor, yeniler değiştiremiyor olması lazım.

Artık hesap sahibi kimse alıcıda o oluyor, ama script kiddy lik yapmak gerekirse o düzenle kısmının linkini pm den arkadaşa yollasan belki değiştirebilir :)

hani banada yollarsan çok çok sevinirim :)

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Afedersin, gördüm. Ama Google , Alacaklı Adı değişmez bize yazmanız gerekir diyip bide orada öyle bi imkan verince garip olmuş. Değiştiriyorum bakalım inşallah sorun çıkmaz.

Teşekkür ederim

B

best23

Misafir
yardım

ben adsenseye üye olurken şçyle bir madde vardı. alacaklı adı ile tam adı aynı olmalıdır. Lütfen yardım ediniz

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arkadaşlar ben tam anlayamadım yaw nası değiştirdiiğimizi.

bende babamın adını yazmıştımda :) nası değiştirebiliyoruz burda yazan mesajları komple okudum ama bişiy anlamadım açıkcası, hem bana henüz PIN de gelmedi, yani PIN alacaklı adına göre değişmez dimi, google adsenseye mail attım ama değiştirmek istiom die, pek tınlamadılar, hafta sonu yatarız biz dediler, bugün yine çektim ama ..

sizin dediğiniz gibi nasıl değiştirilebiliyor o arkadaş nasıl değişmişti açıklarmısınız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5