İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alan Adı Kaydı

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Alan Adı Kaydı ve Transferi Yapacağım Ama Bu İşlemleri Hangi Siteden Yapayım Karar Veremedim.
Yahoo 4.98$ (Yahoo nun 4.98$ lık Kampanyası Vardı Devam Ediyor Mu ? )
1and1 5.99$
Godaddy 8.20$
Bunlardan Hangisini Tercih Etmeliyim, Destek/Özellik/Fiyat Açısından En Uygunu Hangisi ? Görüşlerinizi Bekliyorum. Yardımcı Olursanız Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy alanında en iyidir bence..

ama ben ucuz diye yahoodan yapmuştım.. çok memnunum..

H

Heryerdeyiz

Misafir
bu konuda bende bi türlü karar veremedim
karegen/radorehosting/vt.com.tr (kısacası türk firma) kredi kartı ile
hangisini önerirsiniz?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yahoo ya git arada cok fark var, benim de tum domainler godaddy de. ama ben alirken yahoo kampanyasi yoktu.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy diyorum başka bişe demiyorum :D

@Heryerdeyiz

bence türk firmadan alma. ne olursa olsun....

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) Yahoo nun 4.98$ lık Kampanyası Transfer İçin de Geçerli Mi ?

2) Kampanya Fiyatıyla Bir Kullanıcı Sadece Bir Domain Mi Kayıt Edebiliyor ? Başka Bir Kullanıcı Adıyla ( ama İsim Soyisim Aynı yada İsim Soyisimde Mi Fraklı Olmalı ) +Birde Transfer Yapılamaz Mı ?
(Domains price Offer is open to new customers that purchase Domains. Limit one offer per customer, and one use per customer on a single account.)

3) Yahoo , 1and1 ve Godaddy : Unlimited E-Mail Forwarding , Subdomain ve Subdomainlere CNAME Desteği Veriyor Mu ?

Yardımcı Olursanız Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler. Herkese Kolay Gelsin...

G

guajira

Misafir
RisKatOr' Alıntı:
1) Yahoo nun 4.98$ lık Kampanyası Transfer İçin de Geçerli Mi ?

2) Kampanya Fiyatıyla Bir Kullanıcı Sadece Bir Domain Mi Kayıt Edebiliyor ? Başka Bir Kullanıcı Adıyla ( ama İsim Soyisim Aynı yada İsim Soyisimde Mi Fraklı Olmalı ) +Birde Transfer Yapılamaz Mı ?
(Domains price Offer is open to new customers that purchase Domains. Limit one offer per customer, and one use per customer on a single account.)

3) Yahoo , 1and1 ve Godaddy : Unlimited E-Mail Forwarding , Subdomain ve Subdomainlere CNAME Desteği Veriyor Mu ?

Yardımcı Olursanız Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler. Herkese Kolay Gelsin...

1- bilmiyorum
3- bilmiyorum

2- bi kullanıcıyla ben 2 domain kaydedebildim. daha fazla da olabilir sanırım. ayrı ayrı kullanıcı açıp almayı deneyeceksen eğer şunu söyleyeyim isim soyisim aynı olsa da farketmez. kabul ediyorlar.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoodan uzak dur derim... ben bir zamanlart hosting almıştım, çıkmak için ödediğim bedel yayın için ödediğim bedeli geçiyordu neredeyse!... Terms kısmını iyice oku ve istediğin an bedel ödemeden domain tarnsferi yapabildiğine emin ol... Ona göre karar ver... aradığın sadece domain ise godaddy, diretci, enom veya bunların resellerlarını kullanabilirsin...

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoodan domain alma ben aldım pek memnun değilim domaini servere yönledirmeme rağmen sub domainler çalışmıyor !

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
worshiphim' Alıntı:
yahoodan domain alma ben aldım pek memnun değilim domaini servere yönledirmeme rağmen sub domainler çalışmıyor !

bu muhtemelen hosting problemi

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, 25 sitem var godaddy'den hepsindede sub domainler var ve hepside düzgün..
sadece yahoo dan aldığım domainde sorun var.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
worshiphim' Alıntı:
Hayır, 25 sitem var godaddy'den hepsindede sub domainler var ve hepside düzgün..
sadece yahoo dan aldığım domainde sorun var.

o zaman bayagi ilginc

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy Subdomain Desteği Veriyor Mu ? Veriyorsa Kaç Adet Subdomain Açılabiliyor ?Subdomainlere Cname Ayarı Desteği Var Mı ? WebMail için MX Ayarı Yapılabiliyor Mu?
Yardımcı Olursanız Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler. Kolay Gelsin ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5