İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alan Adları 15 Tl

satılıkdomain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*Hosting
*Filazilla
*Ftp Bilgileri
*net - com - org Alan adı

SADECE 15 TL.

Omak Bilişimden Aldığım Alan Adları DAha Kullanmadım. 3 ünden 2 Sini Alma Hakkına Sahibim. Elimde Şuan. Almak İsteyen Face ve Skypde eklesin..

FAcebook; https://www.facebook.com/micro.soft.prg
Skype; ulascann.gokgoz

By_GRaYWoLF

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İstediğiniz Domaini Sizin Adınıza Kayıt Ediyoruz

Daha sonra sizin hesabınıza Ücretsiz Transfer Ediyoruz.

YANLIŞ DUYMADINIZ SADECE 5 TL

Domainler NetworkSolitions.com adresinden tescil edilir ve sizin hesabınıza ücretsiz aktarılır

Kayıt tarihinden itibaren 60 gün sonra istediğiniz firmaya domainlerin transferini gerçekleştirebilirsiniz​

5 ve üzeri domain alımlarında sadece 4 TL

[email protected]
by.graywolf skype

Önce Ödeme alıyorum ardından Domain kayıt ediliyor, Sonra Siz networksolitions üzerinden domain transfer isteğinde bulunuyorsunuz ve istekte bulunduğunuz andan itibaren bana 2-3 saat içerisinde transfer onay maili geliyor ve size gönderiyorum, olay bu

ÖDEME MİSLİ,PAYPAL,GARANTİ

Domain Transfer NASIL:
NetworkSolitions.com firmasında üyeliğiniz yok ise üye olunuz,

Kayıt edilen domainleriniz için bu adresten transfer isteğinde bulununuz
(Transfer isteğinde bulunurken firma size yenileme ücreti çıkartırsa, o ücretin karşısında Remove butonuna tıklayın ve yenileme ücretini silin)

Hepsi bu 2-3 saat içerisinde domain sizin adınıza geçmiş olacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5