İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alanında 7 Kaliteli Sitelerden Tanıtım Yazı Fırsatı. 60 TL Kampanyalı Yüksek HIT ve Yüksek Arama

ScorpionKLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bb2b.png

reklam2.png

rek.png

Dip Not : Fiyat Uygunluk Sebebimiz Arada Hiç Bir Aracının Olmaması ve Editörlerimiz ile Dış Yazarlarımızın Ücretlerine Ek Katkı Sağlamanızdan Dolayıdır.

Siteler TATOGLU İnternet Hizmetleri Adı Altındadır.​

Profesyonel Seo Hizmeti İçin TIKLAYINIZ

Diğer Sitelerimiz İçin Tıklayınız

Merhaba Değerli Okuyucular;

Toplam 7 Adet Teknoloji , Oyun , Film , Mobil ,Sağlık,Kadın,Donanım ve Mobil İçerikli sitelerimizde tanıtım yazılarınızı alıyoruz.Sitelerimizin Alexa değerlerinin hepsi 1 Milyon altındadır. Bu Sıralamalar İçerisinde 200K - 450K ve 600K ortalamalarında dır.Sitelerimiz de editör ve yazar kadrolarımız aracılığıyla her birine en az +20 Haber girişi yapılmaktadır.

Detaylı Yandex metrica ve Google Analytcs Analiz Raporları Skype Üzerinden Sağlanacaktır.

06.01.2016 Tarihinden beri LOGİTECH 'in Resmi Basın Partneriyiz.

Not : Sitemiz DMOZ kayıtlı ,Editör ve Yazar Kadrosuna Sahip Kuruluştur.

6K Günlük Ziyaretçi Girişi ve 20K Lık Sayfa Gösterimi Yapıyoruz.

v4Y9RA.png

VvlJnZ.png

Site İstatistik

7MkA4a.gif

VaMGNP.png

Yazarlarımızın Ücretlerinde Sizinde Payınız Olabilmesi İçin Reklam ve Tanıtım Yazıları Almaya Karar Verdik.

qMPzOB.jpg

KUVEYT TURK
TR15 0020 5000 0939 2096 2000 01 MURAT TAT

r9d0JN.png

EN PARA
TR14 0011 1000 0000 0064 1522 73 MURAT TAT

qMPzpZ.png

Yapı Kredi

TR470006701000000094125530 Murat TAT

BPDjgL.png

Garanti
TR49 0006 2001 2020 0006 6813 00 MURAT TAT

Değerli Müşterilerimizin Yorumları ( Maalesef Sayfa Uzamaması İçin Hepsini Yayına Alamıyoruz )

Tüm sitelerden tanıtım yazısı alındı arkadaş oldukça hızlı ve işini gerçekten çok iyi yapan birisi.

Hizmet alındı. İlgi alaka olarak gerçekten 10 numara hizmet. kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Etkilerini ilerleyen günlerde görücez inşallah.

4 adet tanıtım yazısı alındı, rapor teslim edildi.

Özenli bir çalışma ve oldu kısa zamanda sonuçlandırdılar. Teşekkür ediyorum.

tanıtım yazısı alınmıştır. gayet hızlı ve yetkin bir arkadaş.alımlarım devam edecek.

tüm sitelerden 3er adet tanıtım yazısı alındı.

1 adet tanıtım yazısı alınmıştır.

Çalışma yapılmıştır teşekkürler.

Tanıtım yazısı aldım. Bakalım etkileri nasıl olacak.
Arkadaş hızlı dönüş yaptı. Sağolsun.

Tanıtım yazısı alınmıştır.

tanıtım yazısı alındı.

makale anlaşması sağlanmıştır

Tanıtım yazı anlaşması yapılmıştır.

Makale anlaşması sağlanmıştır

Tanıtım yazısı alınmıştır, teşekkürler.

1 Adet tanıtım alınmıştır.

reklam hizmet anlaşması yapılmıştır.

3 aylık reklam için anlaşılmıştır.

Aylık reklam alındı. Çok ilgili bir ekip. Teşekkürler.

Daha önceden reklam aldığım arkadaş'dı.Şimdi tanıtım yazısı aldım güvenilir arkadaş

Pop-up ve tanıtım yazısı 2 aylık anlaşma yapıldı

tanıtım yazısı alındı

Selam Hocam Logo yanı müsaitse pm alabilir miyim? ödeme bilgileri vs. 728*90 mıdır boyut?
Reklam alımı yapılmıştır.

Tanıtım yazısı alındı.Tanıtımı kendisi yaptı .Çok sağol ricamı kırmayıp güzel tanıtım haberi yazdığın için

Çok eskiden beri diğer sitesinde reklam verdiğim sevdiğim abim.Tekrar reklam çalışması yaptığımız için memnunum.Seviliyorsun ;)

Site Görsel Resimleri İçin Dosyayı indirin.Konunun geç yüklenmemesi için fazla resimler eklenmemiştir;

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ ( 10 MB )
tatlogo.png

guvendiksana

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
S.a. bana whatsapp ile ulaşırmısınız. 05422941060 7/24 ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5