İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alantron backorder'i kullanan ?

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alantron firmasından bi domain için backorder talebinde bulunacamda şimdiye kadar kullanıp olumlu sonuç alan varmı ?

piyanist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek sağlam değil ama denenebilir snapnames pool bunu sollar bence
sn sn domain reglemeye çalışıyormuş yazdığına göre

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir cacık olmuyor diğer yerlerden backorder yapılmamıssa bir ihtimal alıyorsun elinle manuel kayıt için beklemekten iyidir.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alantron Türkiyede tek ICANN akredite alan adı yazmanıdır.
http://www.icann.org/registrars/accredited-list.html

güvenirliliğini sormadım , yanlış anlaşılmışım sanırım. Backorder hizmetleri 1 aydır var sanırım, kullanıpda domain alabilen varmı diye soruyorum.

Bir cacık olmuyor diğer yerlerden backorder yapılmamıssa bir ihtimal alıyorsun elinle manuel kayıt için beklemekten iyidir.

Hmm, backorder'e yatırılan para bunda etkili oluyormu peki ? Atıyorum ben başka bir firmadan backorder için 100$ limit vermişim , alantrondan ise belirledikleri ücreti verirsem. Değişen birşey olurmu ? Daha doğrusu domaini alma şansları aynımı olur ? Aynı sistem sonuçta

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her firmanın backorder sistemi farklıdır.
alantronda açık arttırma yok daha büyüyemediler o kadar.
son kullanıcılar 14 ytl + yeni kayıt ücreti 12 ytl veriyorlar sanırım ben birinci dereceden bayi olduğum için bana herşey ucuz :D

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Alantron'da bayi olduğumuzda alan adlarını ne kadara alıyoruz ?

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alantron'da bayi olduğumuzda alan adlarını ne kadara alıyoruz ?

Adamına göre değişiyor, belki benden bile ucuza alanlar vardır zaten amacım ucuz mal almak değil faturan geliyor, vergi iadesinde kullanıyorsun, dnsler müthiş hızla değişiyor 1-2 dolar fazla oluyor ama değiyor.

alantronla iletişime geçersen sana bir fiyat tablosu gönderirler Alexis.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
backorder + domain kayıt 25.90 ytl. dün uyguladım bi domaine bakalım inşallah alabilirim o domaini.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alantrondan yapıyorum bayi olduğum için avantajlıyım.

alantron gibi türk sermayi bir firmayı desteklemek güzel en basit olay domain heklendiği zaman maille uğraşmanıza gerek yok telefon ediyorsun türk muhattap ve 1 konusmada iş bitiyor allahtan domainim falan heklenmedi.

İlerde işler büyüyünce domain satış işine girersem api desteği alacağım kişi gene türk.

Alantronu amma övdüm ama işlerini güzel yapıyorlar :)

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehehe :D bayan personellerle aranı iyi tut sonra birine kanca atarsın domainler beleşe gelir :D

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D kanki banada ayarlasana personel bayanından :D hatta gel izmite gidek ziyarete onları çaylarını içeriz onların :D

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fazla mı geyik yaptık sanki bana mı öle geliyo :D iyinet kızcak şimdi :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu birden geyiğe döndü, zaten domain işlerinden anlayan bayan elemanları olacağını zannetmiyorum, sekreterleri vardır en fazla yada çaycıları ben daha büyük düşünüyorum.
Yiğeni olur, dayısının dayısının torunu olur farketmez hazır icann onayındanda faydalanırız :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5