İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ALASTYR Kalitesiyle Tanışmanız için 10.000 Kişiye Ücretsiz Hosting!

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen bu foruma yanıt olarak sipariş numaranızı verdikten sonra müşteri panelinizden konu ile ilgili destek bileti oluşturunuz. Konuya e-posta abonesiyiz fakat forumun e-posta bildiriminde problem var sanırım, bu sebeple konuya mesaj yazıldığında bize bildirim gelmiyor, geç kontrol edebiliyoruz. Hızlı aktivasyon için lütfen iletişim kurunuz.

Bizimle tanışmak ister misiniz? Alastyr kalitesiyle tanışabilmeniz için harika bir fırsat, üstelik ücretsiz!

Alastyr, 10.000 kişiye 1 yıl boyunca ücretsiz Linux Hosting hizmeti sağlıyor.

Paket Özellikleri
  • 500 MB Disk Alanı
  • 5 GB Trafik / Ay
  • 1 MySQL Veritabanı
  • 5 E-posta Adresi
  • Türkiye Lokasyon
  • cPanel Kontrol Paneli
  • LiteSpeed Web Server
  • Haftalık yedekleme
  • Tek Tıkla Kurulum (WordPress, Joomla, Drupal, vBulletin, phpBB başta olmak üzere 260’dan fazla scripti tek tıkla kurma olanağı)

Nasıl Alabilirim?

Bu bağlantıya tıklayarak paketinizin siparişini verin ve sipariş numaranızı bu başlık altından belirtin. Operatörlerimiz en kısa sürede hesabınızı aktif edecektir.

Kullanım Şartları

• forum.iyinet.com üzerindeki mesaj sayısının en az 50 olması.
  • Üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru girilmiş olması.
  • Web sitesinin Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olmaması.
  • Telif hakkı olan materyal ve yazılımların barındırılmaması.
  • Ücretsiz alan adlarına sponsor olunmamaktadır.
  • Sponsor olunan web siteleri hizmet sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.
  • Hizmet aldığınız süre boyunca NS adreslerini değiştiren hesapların sponsorluk hizmeti iptal edilecektir.
  • Her kişi sadece 1 defa sponsorluk hizmetinden faydalanabilir.
  • Sadece yeni üyeliklerde geçerlidir.
  • Alastyr, ücretsiz sağlayacağı hostingleri seçmekte ve sebep belirtmeksizin hizmet vermeyi durdurmaktaki haklarını saklı tutar.

NS Adresleri:

ns1.alastyr.com
ns2.alastyr.com
ns3.alastyr.com
ns4.alastyr.com

Alastyr Telek. Int. Bilg. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.
Şükrü Saracoğlu Cd. No:10 K:3 D:3 Konak/Izmir
Telefon : 0 850 850 HOST(4678)
Faks : 0 850 850 4679
Web : Web Hosting - Domain (Alan Adı) - Reseller - Kiralık Sunucu - SSL | Alastyr
E-posta : [email protected]
Sosyal Medya : Facebook | Twitter

zapatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3938976202 nolu sponsor hosting siparişimi win host olarak
aktifleştirmenizi rica ederim iyi çalışmalar.
proticaret kurulumu yapacağımdan winndows hosting olması gerekmektedir.
smyrna kalitesini şimdide alastyr'de göreceğiz şimdiden teşekkürler

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İlgi ve alakanız için teşekkürler. Konuda Linux Hosting diye özellikle belirtmemiz gerekiyordu sanırım karışıklığa meydan vermemek için. Konuyu şimdi düzenliyorum.
(cPanel kontrol paneli ve LiteSpeed web server özellikleri sadece linux hostingde mevcut)

Eğer linux olması sizin için sorun teşkil etmezse veya linux hosting için uygun bir websiteniz varsa memnuniyetle siparişinizi aktif edebilirim.

zapatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ustam proticaret kuracağımdan linuz yaramıyor kaliteli hizmetinizden faydalanamadım ama linux işine yarayan arkadaşlar için tavsiye ediyorum süper bi hizmet veriyorsunuz destekleriniz için çok teşekkürler

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İlgi ve alakanız için teşekkürler! Yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

ShenoL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
55930 fatura numarası ile başvurumu yaptım. Teşekkürler.

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Şenol Bey,

Kullanım şartlarında belirtildiği gibi sadece yeni üyelikler için geçerli bir kampanya bu. Mevcut üyelerimiz için oldukça yakın zamanda "çok daha iyi" bir kampanya hazırlayacağız ve bunu facebook, twitter, e-posta ile duyuracağız. İlgi ve alakanız için teşekkürler.

Alastyr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
[MENTION=51106]tayfun.tml[/MENTION] hesabınız aktif edilmiştir.
[MENTION=23260]melancholia[/MENTION], sorunuzun yanıtı web sayfamızda hakkımızda bölümünde mevcut. Tabiki yer sağlayıcı faaliyet belgemiz mevcut.

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* mesajı silemedim. kusura bakmayın raporluyorum.

- - - -Güncellendi - - - - - -

Eyvallah, http://www.alastyr.com/hakkimizda.html göremediğim için sormuştum.

http://www.alastyr.com/firma-bilgileri.html adresinden ulaşabilirsiniz. Yarın hakkımızda sayfasından da firma bilgilerine özellikle bağlantı ekleyeceğim bu tip karışıklıklara mahal vermemek için. Teşekkürler!

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 4371 hocam cpanelde resimdeki gibi bir uyarı var. bu uyarıyı dıkkate almalımıyım ?

Kullanımı etkileyen bir şey değil, dikkate almanıza gerek yok. İlerleyen günlerde o ibare kalkar, şu an cPanel in yeni kurulmuş sunucular icin sundugu lisans periyodunda cpanel lisansı, bu periyot sona erince o ibare de kalkacaktır.

sıparıs no : 7235860079

Siparişinizi aktif ettim, iyi günlerde kullanın.

Teşekkürler

Alastyr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
[MENTION=20512]Zafer84[/MENTION] bilgileriniz eksik ne yazık ki aktif edemiyorum, bilgilerinizi güncellediginizde aktif edebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5