Albayrak Grubu tercihini Mercedes-Benz kamyonlardan yana kullandı

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Albayrak Grubu tercihini Mercedes-Benz kamyonlardan yana kullandı
Albayrak Grubu’nun 100 adet Mercedes-Benz Axor ve Atego model kamyon alımı kapsamında Trabzon’da Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hassoy Motorlu Vasıtalar tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde Albayrak Grubu ve Mercedes-Benz Türk yöneticileri, bir araya geldiler.
Törene, Albayrak Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Albayrak, Genel Müdür Hanefi Akturan, Mercedes-Benz Türk Filo Satış Müdürü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hassoy Genel Koordinatörü Mustafa Sarı ve Kamyon Satış Müdürü Muharrem Eğrioğlu ve bu işbirliğinde görev alan çalışanlar katıldı.
Katı atık yönetimi, madencilik inşaat sektörü, lojistik, sanayi, medya ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Albayrak Grubu 1.100 adetlik araç parkını Mercedes-Benz marka kamyonlardan duyduğu memnuniyet sebebiyle Axor ve Atego’lar ile güçlendirdi. Albayrak Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Albayrak, bu işbirliği ile ilgili “Mercedes-Benz kamyonları her zaman ilk tercihimiz olmuştur. Mercedes-Benz Türk ile Atego ve Axor model toplam 100 adet kamyon için anlaşma yaptık. Mercedes-Benz kamyonlarını tercih etmemizin en önemli nedenleri; araçların düşük emisyona sahip olması, yakıt ekonomisi sağlayan dayanıklı motorları, yayın servis ağı kadar kamyonların ve markanın vgüvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır.“ şeklinde konuştu.
Mercedes-Benz Türk Filo Satış Müdürü Alper Kurt ise “Albayrak Grubu şirketlerinin faaliyetlerinde görev alacak 100 adet Axor ve Atego kamyonumuzun hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Bugün, birçok farklı sektörde etkin olan iş ortağımız Albayrak Grubu’na geniş ürün yelpazemizden ihtiyaca uygun kamyonlarımızı sunabiliyor olmanın gururunu yaşıyoruz. BlueTech teknolojisi ile hem ekonomik hem çevreci olma özelliğine sahip kamyonlarımız ve hizmet seçeneklerimizle Mercedes-Benz Türk olarak, ülkemizin her yerinde yeni proje ve yatırımlara, her türlü yeni oluşumlara destek olmaya hazırız.” dedi.
Mercedes-Benz kamyonları BlueTec teknolojili motorlar ile hem ekonomik hem çevreci
Mercedes-Benz kamyonlarında BlueTec teknolojili motorlar kullanıyor. ‘Düşük maliyet, düşük emisyon’ sloganı ile BlueTec teknolojili araçlar, biodizel de dahil olmak üzere günümüzde kullanılmasına izin verilen tüm dizel yakıtlarla kullanılabiliyorlar. BlueTec teknolojisine sahip motorlardaki artırılan ateşleme basıncı ile sıkıştırma oranı, daha iyi bir yanma ve dolayısıyla daha düşük bir partikül emisyonu sağladığı için daha az yakıt tüketimi mümkün kılıyor. Ayrıca BlueTec motorlar uzun ömürlü ve güvenilir olmaları açısından hem çevreye hem ekonomiye katkı sağlıyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst