İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alen Yöneticimi Amigomu?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beşiktaş için harekete geçtiler
beşiktaş eski yöneticisi Sinan Vardar ve tribün lideri Alen Markaryan Amerika Birleşik Devletleri'nde stres atıyor.

Sinan Vardar ve Alen Markaryan Ameirika Birleşik Devleteri'nde birlikte sürdürdükleri tatilde Beşiktaş için neler yapabilecekerini masaya yatırdılar. Herkesi Beşiktaş için proje üretmeye davet eden ikili, "Beşiktaş'ın geleceğini kurtarmak için her Beşiktaşlı elini taşın atına sokmalı. Bizler de proelerimize kulübümüze destek olacağız" dedi.

kynk: kartalhaber.com

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Galatasaraylıyım ama beşiktaş için alen in ne demek olduğunu bilmeyen yoktur sanırım..

yönetim futbolcular hepsi gelir geçer hepsi unutulur ama alen unutulmaz :) şahsi düşüncem budur.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O adam nasıl amerikan vizesi alıyor merak ettim.
Heralde sicili temel britannica gibi falandır.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaraylıyım ama beşiktaş için alen in ne demek olduğunu bilmeyen yoktur sanırım..

yönetim futbolcular hepsi gelir geçer hepsi unutulur ama alen unutulmaz :) şahsi düşüncem budur.

Merhaba,
Bende beşiktaşlıyım ama alen bence beşiktaş için sadece showmen dir. nerede görülmüş bir amigonun cıkıp beşiktaşın resmi kanalında ahkam kesmesi ? birde kimse kusura bakmasın beşiktaşı sevmek benim gibi gidip lisanslı ürün almak ile elidnen geldigi kadar maçlara iştirak etmek ile oda olmasa digitürk den katkıda bulunmakla olur.Bizim hakkımızı yiyip 3-5kişi yi stada beleş sokmakla olmaz. Bir fenerbahçe taraftarı gibi olamadık adamlar koca koca adamlar parayı veriyor hemide kücümsenmeyecek paralar takımlarına destek oluyorlar. bizde loca yapılacak diye stadı yıkacagız nerede ise.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
amigo deyip geçmeyin.önemli insanlardır takımlar için.
Keza fenerbahçede de vardır böyle oluşumlar. eskiden bilirim. Genç iken uğraşırdım ben de:)
yani bu olayda garipsenecek, gocunacak, kızacak bir durum yok.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Merhaba,
Bende beşiktaşlıyım ama alen bence beşiktaş için sadece showmen dir. nerede görülmüş bir amigonun cıkıp beşiktaşın resmi kanalında ahkam kesmesi ? birde kimse kusura bakmasın beşiktaşı sevmek benim gibi gidip lisanslı ürün almak ile elidnen geldigi kadar maçlara iştirak etmek ile oda olmasa digitürk den katkıda bulunmakla olur.Bizim hakkımızı yiyip 3-5kişi yi stada beleş sokmakla olmaz. Bir fenerbahçe taraftarı gibi olamadık adamlar koca koca adamlar parayı veriyor hemide kücümsenmeyecek paralar takımlarına destek oluyorlar. bizde loca yapılacak diye stadı yıkacagız nerede ise.

qdin madem beşiktaşlısın beşiktaşın içindesin bu soruyu bana değil beşiktaş camiasına sormak lazım. Dıştan gördüğüm şudurki beşiktaş yönetiminin gücü alen i ve arkasındaki çarşıyı durdurmaya yetmez. + Futbol zaten show dur.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,

Sizin beşiktaşlı olduğunuza inanamadım ya da hiç maçlara gitmediniz. Alen dediğiniz kişi bir el hareketi ile kimsenin susturamadığı ÇARŞI grubunu susturur bir hareketiyle bağırtır bir hareketiylede sahayı terketmelerini sağlar.

Beşiktaş için taraftarları yönetebilecek en büyük güç Alendir. Çarşının tek sözünü dinlediği insandır.

Belki bir çok başkandan daha önemlidir.

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alen markaryan ile sinan vardarın birlikte tatile çıkmaları ve beşiktaşı konuşmalarında alınacak, gücenecek hiçbirşey yok bence.

alen markaryan, beşiktaş kapalısının maestrosudur, cem, cüneyt, sarı, mehmet(optik), ayhan abiler ise tribünün asıl yükünü çekenler ve tabiri caizse çarşıyı çarşı yapanlardır.

ayrıca, alen markaryan sanındığı gibi serseri, piskopat bir insan da değildir.kendisi evli iki çocuk babasıdır, pangaltıda bir ocak başı işletir, ayrıca tribünden gelecek gelire ihtiyacı olmayacak kadar da varlıklı bir ailenin çocuğudur ve ikinci çocuğunun doğumundan itibaren istanbul dışındaki bir çok deplasman maçına gelmiyor.yolunuz düşerse birgün aleniye uğrayın, iki kadeh rakı eşliğinde alen markaryanı tanıyın fikriniz değişecektir.

sinan vardarın tribün ile olan yakınlığı da zaten bilinen birşey, kendisi basketbol şube sorumlusu olduğu dönemde bir çok deplasman maçında bize yardımcı olmuş, hiç bir desteğini esirgememişti.

son olarak unutulmaması gereken nokta ise camiların asıl sahiplerinin taraftarları olduğu gerçeğidir, yönetimler gelir geçer ancak tribün her zaman bakidir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Halk herzaman Şaklabanları sevmiştir. ne diyebilirimki.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Banada el altından 3-5 bin bilet versinler bende olurum bi alen :) Tek hareketiyle susturdugu, tek hareketiyle hoplatıp ziplattıgı çarşı grubu diye nitelendirilen beşiktaş taraftarının sözlere bu kadar sadık olmasının sebebide bu biletlerden nasiplenmiş olması(Tüm çarşı bunun içine tabiki katılamaz). Zamanında deplasman maçlarına taraftar otobüsüyle seyahatini gerçekleştiren taraftar başkanımız, şimdi x5'le kat ediyor bu mesafeleri :) Sinan vardar'la tatile cikmasıda doğaldır yani pek yadırgamamak lazım. Ha hak ediyor mu ? bence ediyor, iyi bir beşiktaşlı. Ama klasikte bir laf var; bal tutan, parmagını yalar..
Not: Beşiktaşlıyım.. belkide fanatiğim :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banada el altından 3-5 bin bilet versinler bende olurum bi alen :) Tek hareketiyle susturdugu, tek hareketiyle hoplatıp ziplattıgı çarşı grubu diye nitelendirilen beşiktaş taraftarının sözlere bu kadar sadık olmasının sebebide bu biletlerden nasiplenmiş olması(Tüm çarşı bunun içine tabiki katılamaz). Zamanında deplasman maçlarına taraftar otobüsüyle seyahatini gerçekleştiren taraftar başkanımız, şimdi x5'le kat ediyor bu mesafeleri :) Sinan vardar'la tatile cikmasıda doğaldır yani pek yadırgamamak lazım. Ha hak ediyor mu ? bence ediyor, iyi bir beşiktaşlı. Ama klasikte bir laf var; bal tutan, parmagını yalar..
Not: Beşiktaşlıyım.. belkide fanatiğim :p

Merhaba,
imzamı atarım.
Beşiktaş'tan büyük kimse yok ne alen ne çarşı asıl olan Beşiktaş'tır.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de besiktaslıyım, ama futbol ile ilgim amatör kümede top kosturmaktan öteye gitmedi. alen bana her zaman sempatik gelmistir, youtube'da videolarını aratıp özellikle izledim geçmiste. varsın o da ahkam kessin takma kafana :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben de besiktaslıyım, ama futbol ile ilgim amatör kümede top kosturmaktan öteye gitmedi. alen bana her zaman sempatik gelmistir, youtube'da videolarını aratıp özellikle izledim geçmiste. varsın o da ahkam kessin takma kafana :p

Merhaba,
www.besiktasforum.net benim bende koyu bir beşiktaşlıyım ancak işin içinde olunca dönen dolapları görünce ben sevemiyorum. hani derlerya özün de iyi bir insandır bırakalım özünde kalsın :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ben koyu besiktaslı değilim, hayatta hiç bir seye körü körüne bağlanamadım :p sadece sevgilime öyleyim sanırım gözüm baskasını görmüyor hehe. ama youtube videolarını izleyince isim bir hos oluyor. basketbol maçındakini izle bak :p alen 1-2-3 :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aslında ben daha iyi 3lü çektirrim o kadar avantaya da ihtiyaç yok. ben beşiktaşı severim tabi hayatımın örf ve ananelerimin üstünde degil. spor oldugu ve onu adam gibi hissetmek için bir tarafım. aşırılık iyi degildir zaten bu yüzden bu forumu kurdum kalite hakim olsun küfüre izin yok küfürlü video ya marşa izin yok silinir hemen. dedigim gibi spor sevgi kardeşliktir.

Bu senede fenerbahçe şampiyon olacak :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayatta en kötü sey strestir. bir seyi yapmak zorunda olmak en kötü beladır. fenerbahçe bu sene sampiyon olmak zorunda ve futbolcular bu yükü taç atarken bile omuzlarında hissediyorlar. futbolcuları da bunu kaldıracak düzeyde değil gördüğüm kadarıyla. o yüzden çok zor sampiyon olmaları. trabzonspor'un sampiyon olması, en ideal sonuç olur benim için. trabzon olmazsa besiktas olsun :D

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Yok canım TS sanmıyorum :) bizi zaten bu aralar herkez yeniyor. biz GS yi yeneriz Fener şampiyon olur yada maç berabere biter fener gine arayı açar bu akşam GS yi izledim iş yok.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Yok canım TS sanmıyorum :) bizi zaten bu aralar herkez yeniyor. biz GS yi yeneriz Fener şampiyon olur yada maç berabere biter fener gine arayı açar bu akşam GS yi izledim iş yok.
hangi takımda is var ki zaten. 3 büyükler çok kötü futbol oynuyor. artık cezalandırılmaları lazım, bir anadolu takımının sampiyon olmasının zamanı geldi.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hangi takımda is var ki zaten. 3 büyükler çok kötü futbol oynuyor. artık cezalandırılmaları lazım, bir anadolu takımının sampiyon olmasının zamanı geldi.

Merhaba,
O zaman siirt köy hizmetleri y.s.e spor cıkmalı şampiyon olmalı :)
Bu kötü durumda en iyi futbolu bence Kayseri ile Konya oynuyor anadolu takımları arasında.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5