İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AlertPay Çeki Nasıl Bozdurulur ?

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alertpay şuan banka ödemelerinde Türkiyeyi desteklemediği için AP hesabımdaki parayı çek olarak istettim. Fakat bu çeki nasıl, nereden bozdurabilirim? Google dan çek alanlara sorayım bu soruyu aslında. Gelen çeklerinizi ne şekilde , nereden bozduruyorsunuz?

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayaa konu açmışsın, biri kilitlenmesi lazım

Anlamadım ne demek bu? Baya konu açmışsın biri kilitlenmesi lazım.

Alertpay ile ilgili 1 konu açtım, oda ptc sitelerinin alertpay e geçişiyle ilgili. Bunuda alertpay çeki nasıl tahsil edilir onu öğrenmek için açtım. Başkada konum yok.

Benimle dalgamı geçiyorsun yoksa , başkasının açtığı konuları benim zannederekmi bu mesajı yazdın ? Üstelik kim oluyorsunda kilitlenip, kilitlenmeyeceği hakkında hüküm verebiliyorsun, bir sürü moderatör ve forumun admini varken...

Birde reklam olsun diye nick name i açtığın ptc nin adresi olarak vermişsin.. Kayıt olacaktım salak gibi ptc sitene az daha... Aman aman uzak dursun artık.. Kimseyede önermem...

Adama bak ya , ahkam kesiyor birde...

A

a.ışık

Misafir
ilk gördüğümde konu iki ayrı yerde açılmıştı,
mod'lar birini silmiş demek ki! hem hakaret etme bana ... !!

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk gördüğümde konu iki ayrı yerde açılmıştı,
mod'lar birini silmiş demek ki! hem hakaret etme bana ... !!

Pardon ozaman, özür dilerim. Demek ikimiz açısındanda yanlış anlaşılma olmuş... Hakaret değil , çıkışma demek daha doğru olur ama bununda sebebi, hayatta en nefret ettiğim konunun, yapmadığım birşey ile suçlanmak oluşundandır... Yani bu durum için değil sırf, hayatta her konuda demek istiyorum... Ama dediğim gibi ikimizde yanlış anlamışız demekki... Kusura bakma.

Yanlız tekrar ediyorum, bu konuyu iki farklı alan altına açmadım ! Sadece bu alana 1 kere açtım. Sanırım forumdan kaynaklanan bir problem nedeniyle öyle birşey olmuş.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çek 100 doların üzerinde ise git iş bankasına bozarlar sorun çıkarırlarsa genel müdürlüğe şikayet edersin

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çek 100 doların üzerinde ise git iş bankasına bozarlar sorun çıkarırlarsa genel müdürlüğe şikayet edersin

Ok, peki 100 $ altında ise? Çünkü 18$ , alertpay'e gelen ilk paramı deneme amaçlı istetmiştim. 100 $ altıda problem çıkarırlarmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi