İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa 13.000, TR 300, 10 Senelik Domain(Türkçe içerik), Günlük 28k Tekil Hit PR3

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banner reklamı vermek için: http://forum.iyinet.com/reklam-ve-r...k-domain-ozgun-turkce-icerik-gunluk-28-a.html

Alexa 13.000, TR 300, 10 Senelik Domain(Türkçe içerik), Günlük 28k Tekil Hit PR3

Daha ne olsun . Her sayfanın altında link yayınlanacaktır(311.000 index)(günlük 200-300 tekil çıkıyor )

3 aylık 50 dolar, paypal, 60 ytl banka(işbankası,yapı kredi).

Site içeriği: 254,664 üye, 1,810,839 mesaj ve 213,294 konu.
Bilgisayar içeriklidir.

4 link çıkışı vardır şu anda, 4 tane daha alacağız buradan. Toplam 8 olacaktır.
İki adet link satışıda site üyelerinin talepleri için ayrılacaktır. Site üyelerinden alan cikmazsa maksimum 8 çıkış olacaktır.
Link alan sitelerin biri sohbet kelimesinde 1., biri evden eve nakliyat kelimesinde 4. biri de buy website traffic te 1.dir .

vioLisTic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi ve detaylı bilgi verir misn? 3aylık değil de aylık alabilir miyiz?

teşekkür edeim...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Violistic, pm atın lütfen kapatmışsınız.
Batux pm atıldı :)

vioLisTic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok özür diliyorum ama pm nası atacağımı bilmiyorum, neyi kapatmışım, nasıl açcam? 2-3 senedir site ve internet işleriyle ilgilenemiyordum. Benim zamanımda bu forumda böle birşey yoktu. Yardımcı olursanız sevinirim.. :)

şimdiden teşekkürler..

vioLisTic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım ben pm gönderemiyorum, iyinet yasaklamış beni :)

http://forum.iyinet.com/private.php?do=newpm bu adreste yazanları aşağıya kopyalıyorum..

vioLisTic, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Hiçbişey anlamadım ama, zaten üye olduğumdan beri topu topu 9 msj yazdım, üyeliğim de aktif. ne yaptım da yasakladı beni acaba?

vioLisTic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam çok özür dilerim tekrarlattığım için ama gönderdiğiniz linkte öle bir yazı yok.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu şekilde: Yoksa adminin bakması gerekir. Mailinizi yazın ileteyim site adresini.

Özel Mesaj ayarları

Forumumuz Özel Mesajlaşma Sistemine sahiptir. Özel Mesaj sayesinde diğer Üyelerimiz ile Mesajlaşma imkanına sahip olursunuz.

Diğer Üyelerimiz ile Özel Mesajlaşmak istemiyorsanız bu Sistemi kapalı tutun.
Özel Mesajlaşma Sistemini kullanmak istiyorum

You may limit the receipt of private messages to just moderators and your contacts. Other members who attempt to send messages to you will be told that you have disabled private messaging.
Receive Private Messages only from Contacts and Moderators

Zamanınız olmadığı Zamanlar zarfıda giremiyorsanız, Özel Mesaj aldığınızda Sistem Size otamatikmen bir E-Mail gönderir, yeni Özel Mesaj aldığınıza dair.
Özel Mesaj aldığımda beni E-Mail aracılığı ile uyar.

Özel Mesaj geldiğinde Sizi yazılı olarak uyarabiliriz. Yeni Mesaj aldığınızda otamatikmen karşınıza bir uyarı Penceresi açılır. (Popup)
Mesaj geldiğinde beni Popup Penceresi açarak uyar

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O mesaj sayısıyla alakalı.Arkadaşın pm gönderip alma yetkisi bulunmuyor şu an boşuna uğraşmayın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5