İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alexa 212.000 domain satılık isteyene database ile

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi:mp3kantini.com
İstenen minimum fiyat:100 Ytl
açık arttırma bitişi:son tekliften 24 saat sonra
Domain kayıt tarihi:2007-09-30
Banlı olduğu sponsor varmı:adsense olabilir emin değilim. başka yok(alıcıyı ilgilendirirse kontrol edilir)
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok
bu domaini 10 gün önceye kadar kullanıyordum mp3 sitesi olarak ve 4k civarı hit alıyordum. fakat yasa dışı yayın yapan sitelerimi kapattığım için bunuda parka çektim site hala 2k civarı hit alıyor ve googleda hala 50k indexi bulunuyor. domaini alan kişiye eğer aynı siteye devam etmek isterse(tavsiye etmem:)) databaseyide vereceğim çoğu dosyanın rar şifresi www.mp3kantini.com.
http://whois.domaintools.com/mp3kantini.com burda alexa ile 77k birşeyler yazıyor ne oldugunu bilmiyorum:)

yasal güzel bir site kurulursa çok uygun bir domain.

PoLiCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu domainin türkiyede barındırılması savcılık tarafından yasaklanmıştır. ;)

PoLiCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savcılık müyapın aldırdığı karar sonucu Türkiyedeki tüm hosting firmalarına barındırılması yasaklanan site isimlerini yolladı. mp3kantini.com adreside bu listede var. Bu yazı sadece hosting firmalarına yollandığı için bilmiyor olabilirsin.

Yasaklanan sitelerin tam listesi:

http://hosting04.imagecross.com/image-hosting-04/5543yazi.jpg

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savcılık müyapın aldırdığı karar sonucu Türkiyedeki tüm hosting firmalarına barındırılması yasaklanan site isimlerini yolladı. mp3kantini.com adreside bu listede var. Siten Türkiyedeki bir hosting firması tarafından barındırılıyorsa firmana danışabilirsin.

bilgiler için teşekkürler. en azından satıştan sonra ortaya çıksaydı yanlıslıkla bir ayıbın içerisine girecektim sanırım. Site sedoda parkta şu anda. bilginiz varsa bir soru daha sorayım. bu domaini burda birini satsam. alan kişi domainle ilgili bir sorun yaşarmı. (yasal yönde kullanırsa). sorun olacaksa satışı kapatalım.

PoLiCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan kişi kesinlikle sorun yaşar çünkü bu domaini türkiyede hiçbir firma yasal olarak host edemez.

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domaini alacak kişi yabancı host firmalarında host edebilir. Ozaman sorun çıkmaz.

olcaymy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki neden böyle yasaklandı?Yada hangi siteler bu guruba dahil ediliyor?

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adı üstünde işte belli olmuyormu. mp3 sitesi. bence içerisinde mp3 dağıtımı yapmıştır. marez içerik barındırıyordur bu yüzdendir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi