İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Belki grubu 15 kişiye çıkarabilir veya aktif olmayan arkadaşların yerine bir kaç kişi alabiliriz. Tabii ki Xman da bitiyor herşey.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bugünkü surf de bitti ve repliksitesi hariç hepsi dolaşıldı...
repliksitesi açılmıyo malesef

X

Xman

Misafir
10 siteyi geçersek surf performansı düşecektir, çıkmak isteyenler olursa konu altından duyuracağız, ayrıca bayağı yoğun talep var diğer arkadaşlar organize olup aralarında yeni bir gurup kurabilirler ;)

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni grup kurulması daha iyi olur, her gün 10 sayfayı anca gezebiliyorum bende çünkü 5'er dakika surf yapıyorum. Yalnız sitemin bazı kişilerde açılmamasını anlayamıyorum. Sorun ne acaba bende merak ettim..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Hayır canım, ek bir grup daha kurmaktan bahsediyorum ben. Hem burda hem ikinci grupta olacağım.
Bunu yapabileceğime ihtimal vermeniz, ayıp oldu biraz. Hem abimden de izin istedim ;)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bence grup sayısını 15'e çıkaralım. Tur atanlar forumda mecburi bildirim yapsın. Yapmayanlara ben şahsen pek inanmıyorum. Hem sitesi açılmayanlar da var.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük sörfüm bitti 8m den 7m ye düştüm nerdeyse hergün 1m düşüyor :}

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayır canım, ek bir grup daha kurmaktan bahsediyorum ben. Hem burda hem ikinci grupta olacağım.
Bunu yapabileceğime ihtimal vermeniz, ayıp oldu biraz. Hem abimden de izin istedim ;)

Aynı anda 2 grupta olan kişinin tam olarak verimli bir şekilde dolaşımı yapamayacağına inanıyorum ama eğer 'ben hallederim' diyosan sorun yok...

X

Xman

Misafir
Bence grup sayısını 15'e çıkaralım. Tur atanlar forumda mecburi bildirim yapsın. Yapmayanlara ben şahsen pek inanmıyorum. Hem sitesi açılmayanlar da var.

10 sitede 5 sayfa geziliyorsa 15 site olunca bu rakam 3'e düşer ve verim azalır :) isteyenler yeni açılan gurubada katılabilirler ;)

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar son durum nasil ? bende gerileme var 10k. Sizlerin sonuclari bekliyorum.
bu arada bir tur daha donmeye basladim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5