İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sörfler bitti gençler
petersemlak ın fotolarını siz mi çekiyorsunuz, ev ev gidip?..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
ebruliyemekler: "Bu resmin tüm hakları Ebruliyemekler'e aittir" yazan resimleri sen mi çektin abi?
petersemlak: Rusyadan biri davet etmezse özel vizeden faydalanamıyor muyuz?
ozde.org: Nikotin bağımlılığıyla ilgili makale çok hoşuma gitmedi açıkçası. Daha samimi ve bilimsel bir şeyler bekliyordum :p
Sitenin hitini artır: Kardeş 1000000 tane banner olmasa daha rahat gezeceğim siteyi. Biraz azalt gözünü seveyim.
Bilgimerkez.in: Sonunda siteni şöyle iyi bir gezebildik :) Kaç gündür sıkıntılar vardı, şimdi iyi. Facebook kapanmaz, haber asparagas. Ben sana söyleyim :D
Bankoiddaakuponu: Senin sitenin de sağ tarafı fena... 50.000 tane istatistik kutusuna gerek yok. Bir tane alexa olsun yeter :p http://bit.ly/eTj3ZF burayı da incele, adsense ban sebebi diye biliyorum.
repliksitesi: Bazı replikler can sıkıcı :D Misal: Woman is a woman(1961 imiş) mide bulandırıcı :D
Sağlıkdoktorum: O ideal kilo hesaplama yanlış. Ben gayet kiloluyum ama bana hafif kilolu diyor :D
Fullegal: Artık yeni bi makale ekle beah. Fujitsu'dan gına geldi :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Tura akşam başlayacağım :)bu arada ozan haklısın, demekki o makaleyi yazarken müşteri felan geldi yayınladım bıraktım öyle. Şimdi bilimsel birşeyler ekledim nikotin bağımlılığına :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
ozanTi Dmoz'a kabul edilmişsin tebrikler :)

Oyy oyyyy : http://www.ebruliyemekler.com/yemek-resimleri?pid=72

Petersemlak, rus eş sahibi olanlar 90 günlük vize alıyor demişsin. E rus eşim olsun bana heryer Rusya :) Ayrıca temaya hasta oldum :D

Repliksitesi Cashback (2006) resimdeki kadın Merlin deki kötü büyücü değilmi ?

Tur bitmiştir.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sörfler bitti gençler
petersemlak ın fotolarını siz mi çekiyorsunuz, ev ev gidip?..

Evet Bazılarını biz, Bazılarını diğer acentalar(Ayını evi 2-3 acenta kiraya verebiliyor) Ama kiraldığımız evlerin hepsini gidip görüyoruz.

ebruliyemekler: "Bu resmin tüm hakları Ebruliyemekler'e aittir" yazan resimleri sen mi çektin abi?
petersemlak: Rusyadan biri davet etmezse özel vizeden faydalanamıyor muyuz?
ozde.org: Nikotin bağımlılığıyla ilgili makale çok hoşuma gitmedi açıkçası. Daha samimi ve bilimsel bir şeyler bekliyordum :p
Sitenin hitini artır: Kardeş 1000000 tane banner olmasa daha rahat gezeceğim siteyi. Biraz azalt gözünü seveyim.
Bilgimerkez.in: Sonunda siteni şöyle iyi bir gezebildik :) Kaç gündür sıkıntılar vardı, şimdi iyi. Facebook kapanmaz, haber asparagas. Ben sana söyleyim :D
Bankoiddaakuponu: Senin sitenin de sağ tarafı fena... 50.000 tane istatistik kutusuna gerek yok. Bir tane alexa olsun yeter :p http://bit.ly/eTj3ZF burayı da incele, adsense ban sebebi diye biliyorum.
repliksitesi: Bazı replikler can sıkıcı :D Misal: Woman is a woman(1961 imiş) mide bulandırıcı :D
Sağlıkdoktorum: O ideal kilo hesaplama yanlış. Ben gayet kiloluyum ama bana hafif kilolu diyor :D
Fullegal: Artık yeni bi makale ekle beah. Fujitsu'dan gına geldi :D

Özel vize yani ziyatetci vizesi demek oluyor. Seni biri davet etmezse Rusya vatandaşlarından bu vizeyi alamazsın. Tabi acentalar bunuda hallediyorlar Rusyadan davetiye sağlıyorlar müşterileri için. Fakat biraz pahalı !:)

ozanTi Dmoz'a kabul edilmişsin tebrikler :)

Oyy oyyyy : http://www.ebruliyemekler.com/yemek-resimleri?pid=72

Petersemlak, rus eş sahibi olanlar 90 günlük vize alıyor demişsin. E rus eşim olsun bana heryer Rusya :) Ayrıca temaya hasta oldum :D

Repliksitesi Cashback (2006) resimdeki kadın Merlin deki kötü büyücü değilmi ?

Tur bitmiştir.

Onu öyle düşünme :D farz et eşinle bereber Türkiyede yaşıyorsun tatil için 2 aylığına Rusya' gitmeye karar veridin. İşde eşinle beraber konsolosluğa gidiyorsun ve 3 aylık vizeni alıp gidiyorsun :)) acentaya bir ton para bayılmak zorunda kalmıyorsun. 2011 Yılında çıkmış yeni bir kanun.Temayı beğendine sevindim!:))

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sörf başlıyor gençler,
nasıl gidiyor bakalım

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sörfe başlıyorum. Merlin izlemiyorum hocam. Onca dizinin arasında gidip izlemediğimi buldunuz (:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5