İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@OzanTi Dmoz'a kabul edilmişsin. Tebrik ederim..
@Xman Sitende yorumlar neden ziyaretçilere kapalı, çilek suyu çekti canım bu arada :)
@cankurt07 St.Petersburg gerçekten güzel bir şehir gibi görünüyor.
@PauLShark Adsense yerleşiminin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Günde ortalama kaç tık alıyorsun? Bu arada eklediğin yazılar her kısma hitap eden türden, bence iyi bir şey :)
@seocu Okuyorum sürekli bu tarz yazılar ama, ne kadar yararlı ne kadar zararlı bilmiyorum. O yüzden çoğuna kalkışmadım..
@addison123 Sitenize ulaşamadım, şuanda açılmıyor.
@chalap Ne olur bu hafta, gs yener mi artık. Kuponları bir türlü bulamadım eğer varsa, tahminleri felan yani, daha göz önünde olursa daha iyi olur gibi..
@kalenderm: Alt sınırdan bile daha zayıfsınız! diyor ideal kilo hesaplayıcısı. aslı var mı bunun? bu mudur yani, o kadar zayıf hissetmiyordum ama :)
@depresan Google’da üste nasıl çıkılır? güzel olmuş.. ancak şu soruları kalın yazarsan daha güzel, daha okunaklı olur bence.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
@depresan Google’da üste nasıl çıkılır? güzel olmuş.. ancak şu soruları kalın yazarsan daha güzel, daha okunaklı olur bence.

soru dediğin nedir anlayamadım, neyi daha okunaklı yapayım?

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
soru dediğin nedir anlayamadım, neyi daha okunaklı yapayım?

Kodlar ne kadar sık değişiyor?
Google Caffeine’in farkları
Google ve Google Caffeine kıyaslama araçları

bu gibi başlıklardan bahsettim. bunları kalın yazarsan daha okunaklı daha düzenli görünür benim düşüncem.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Günaydınlar. Tura başlıyorum.. Bu arada endream site şimdilik 1 aylık ortl günlük 100 ziyaretçisi oluyor bunun 7'si tıklıyor. O da 1.60 1.70 $ bırakıyor.

X

Xman

Misafir
Başlangıç 744k
Bugün 721k

Yavşa yavaş düşmeye başladık :D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Dünden bu yana 30k düşüş var genelde benim. Tur başlıyor bu arada. O değil baya sitelerimiz için eleştirmen de bulduk sanki birbirimize :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Evet gerçekten çok verimli bir çalışma oldu bu. Bir nevi zincir oluşturduk işte :D İnş devam ederiz böyle.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bilgimerkez.in yine açılmıyor. Onun dışındaki siteler 8sayfa/site toplamda 10 dakika 43 saniye dolaşılmıştır :p Katılan herkese teşekkürler :)
Kesinlikle haklısın Serdar :)

X

Xman

Misafir
Zaten uzun süre devam etmemiz lazım, bıraktığımız anda tekrar eski rakamlara döneriz çok kısa sürede.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim tekil 200-250 arası ziyaretçi var ama günde en fazla 3 tık gördüm adsense'den oda bir kaç defa oldu.Genelde 1 tıklama oluyor ya da hiç tıklama olmuyor. Çok mu kötü ki yerleşimim. Seninkinin çok iyiymiş oranları.. Bu arada Xman bence ziyaretçilere yorumları aç, ama onaylı olsun. Benim fikrim.

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim durumlar iyi ama ziyaretci sayilarim dustu. Gul blogspot icin calisma fln baslatmis ama bakalim nolcak :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5