İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yer açılırsa eğer bende katılmak isterim gruba arkadaşlar, yeni açtım sitemi ama hevesliyim, 15 saat surf yaparım =)

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sörfü kimin yapıp kimin yapmadığını bir şekilde anlayamaz mıyız acaba? Yapan yapıyordur tamam ama yinede boşa çabalamak istemez kimse..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar bende yeni katıldım, surf yapmaya başlıyorum. Başlığı sık kullanılanlara ekledim. Hergün bu başlığa girip raporda vereceğim, sizde benim sitemden surflerinizi esirgemeyin lütfen :) Saygılar...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Aslında, bir sayfa hazırlanabilir ama o zamanda sağlıklı olacağını sanmıyorum. Amaan, ben insanlara güveniyorum. Siz de güvenin boş verin gitsin ;)

Sörf tamam, 6 sayfa 14 dakikada gezilmiştir.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Surf bitti beyler...
Bu arada 300K lık bir düşüş olmuş bugün :)

Genel : 1,761,919

TR : 22,876

X

Xman

Misafir
Bu sörfü kimin yapıp kimin yapmadığını bir şekilde anlayamaz mıyız acaba? Yapan yapıyordur tamam ama yinede boşa çabalamak istemez kimse..

Alexan düşüyorsa surf yapılıyor demektir :) bu arada en ağır benim sitem düşüyor ama ben yinede tüm arakadaşlara itimat ediyorum, kimse bindiği dalı kesmek istemez sanırım.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benimki de 860k da benimki de az az düşüyor ama olsun. aynen sörfe devam..

X

Xman

Misafir
Benim site bir ara 120k ya kadar düşmüştü ama oralarda tutamadım maalesef ve 800k lara kadar geriledi, düşürmek kadar orada tutmakda önemli.

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hos geldin aramiza Daniel ;) Sorfe basliyorum arkdaslar. Bu arada daniel'in siteye Alexa oylama ve Yorum atalim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5