İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
saat gece yarısını geçsin modeme res atıp 2. turu başlatacağım.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hocam bunun hakkında bılgı verırmısın bende katılmak ıstıyorum alım varsa.birde bu alexa da dusunce ne oluyo ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hoşgeldin ;) Yorum ve yıldız verilmiştir. Aynı şekilde senin de yorum ve yıldızları bekliyoruz...

Butun sitelere yorum ve 5 yıldız verdi arkadaşlar :)

Bana olumlu yorum yapanlarada çok teşekkür ederim 3 adet olumlu yorumum var şuan, bakalım 14m dan ne kadar düşücez :)

Not: Hata olan varsa pm atsın tekrar yorum yapayım, hata olmaması lazım herkese yorum yaptım ama bi ihtimal diye not düşüyorum arkadaşlar :)

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sörf yapılmıştır.yeni gelen arkadaşa alexa oylamsıda yapılmıştır.bu arada bazı arklar sitemdeki (saglikdoktorum) kilo hesaplama doğru sonuç veriyor mu diye sormuş denedim bana kalsa doğru sonuç veriyor ama tam emin değilim yine de .p

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar acemiliğimden soruyorum, 3dk yeter denmiş ama daha fazla olmasının faydası yada zararı varmıdır acaba? Açıyım siteleri 10dk da bir sayfa değiştirirm, günde açık kalsınlar 1 saat mesela?

Mesela dizi izlerken part değiştirmem gerekiyo 10dk da bir, çok rahat yapabilirim bu işlemi eğer katkısı olucaksa? =)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Oke arkadaşlar, zaten günde 2-3 bölüm dizi izliyorum netten (Bu sıralar chucka sardım =) öyle yaparım bende, beraber yükselelim :)

Eğer kimin günlük tıklama yapıp yapmadığını takip etmek istiyorsak aklıma bir fikir geldi. Siteye eğer girmişse arkadaş mevcut alexa değerinide biliyordur.

Ben kendi adıma tüm sitelerin alexa değerlerini yazabilirim liste halinde, bilmiyorum size zor gelirmi ama alexa grubumuz elit hale gelir :)

Hergün siteleri gezen kişiye zor gelmese gerek bu işlem ama karar sizin tabikide, ben grubun yeni çocuğuyum :D

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Günün ilk sörfü tamamdır...
özde.org a yıldız ve yorum vermemişim yeni farkettim ama şimdi tamamdır...

X

Xman

Misafir
Replik sitesi açılmıyor, aşağıdaki hatayı veriyor.

Unknown Host

--------------------------------------------------------------------------------
Description: Unable to locate the server named "www.repliksitesi.com" --- the server does not have a DNS entry. Perhaps there is a misspelling in the server name, or the server no longer exists. Double-check the name and try again.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sanırım geçici bir sorundu üstadım, ben şuan girebiliyorum siteye:

jq50k5.jpg

X

Xman

Misafir
ben halen giremiyorum, benim dns lerden olabilir belki de, akşam evden girerim artık...

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ozanti.net siteni çok beyeniyorum makale yarışmanda hayırlı olsun.
ebruli yemekler.com kardeş senin siteye her baktığımda içime bir acı oturuyor Rusyada olduğumiçin bir çok Türk yemeğini yiyiemiyorum :((
özde.org kardeş cild bakım bölümün çok hoş cildimde problem olduğu için baya bir oraya göz attım
sitenin-hitini-artir.blogspot.com kardeş bu hit sitelerinde hiti kasmanın bir zararı olmuyormu google için
promosyongazetesi.com/ sanırım promosyonları senden takip edeeğiz :DD

diğer sitel için yorumlar gece artık!

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Aynen durmak yok yola devam :D

benim sitenin düşüşüne bakarmısınız ;

Başlangıç : 2,370,890
Şimdi :
Alexa Traffic Rank: 1,478,217
Traffic Rank in TR: 21,669
Sites Linking In: 5

harika gerçekten...

X

Xman

Misafir
bende 649k olmuşum en kısa sürede ilk 500k hedefim :D sabah işten akşam evden 2 kişilik destekliyorum gurubu herkesin işine yarasın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5