İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Buraya girip yazmak zorunda olduğumu sanmıyorum. Yer imi olarak ekledim zaten sitelerinizi. Neyse beni çıkarın gruptan. Bekleyen arkadaş varsa alın lütfen.

çoğu zaman bende girip yazmıyorum, siteleri yazdım zaten, eğer bunun için gruptan çıkarılıyorsanız saçma olur

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Günaydın ahali... İlk tur benim de tamam. Gün boyu siteler bilgisayarımda açık kalacak. Fırsat buldukça 3 günün telafisine devam.

X

Xman

Misafir
Günlük olmasa bile 2 günde bir uğrayıp ben buradayım denmesi iyi olur. Endream sitende sık sık sorun oluyor ve sana ulaşamıyoruz ve çoğu zamanda surf yapamıyoruz sitende, asıl neden bu, sen görevini tam yapıyor oalbilirsin ama bizim sana faydamız dokunamıyordu o nedenle.

X

Xman

Misafir
Benim site düşeceğine yükseliyor :D dün 568 den 569 olmuştu, bugünde 574 olmuş :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Toolbarda hala 5669 görüyorum ben ama Alexa.com'da 574 gözüküyor. Abi widgetı koy bence. Widgetdan sonra bir de adsense olmayan sayfa yaparsan ben bi şeyler düşünüyorum senin site için. Adsense olmazsa iyi olur o sayfada :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Abi yerel arama Rusya gözüküyor, sordum soruşturdum diğer ülkelerden listeye girdiğinde yerel arama değişebiliyormuş, e birtek petersemlakla olacak iş değil ki:D Kesin aramızda olga var ve başka nickle başka memleketle takılıyor :p

Aha bakın:D

General 1,146,124
Turkey 19,703
Russia 50,280
Where Visitors Go on Ozde.org
SubdomainPercent of Site Traffic
ozde.org 100.00%

Grosx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alım var ise yeni olmama rağmen katılmak isterim, uzun süre zaten bilgisayar başındayım :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Adsense olmayan bir sayfa hazırla da widget falan koy. Xman ile sana bir güzellik yapsın bu kardeşiniz :D Bu böyle gitmeyecek. Diğer arkadaşlar da merak buyurmasınlar sörfü ihmal etmeyeceğim bu arada :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Ben tükana gidiyorum sayfalarınız mozillada açık akşam 8'den sonra görüşürüz. :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Bana TR mi geri verin :D
aramızdaki tek olga cankurt sanırım:D
alexam 500 den düştü neşelendim vallah:D

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar yok mu baska bloxoo.com uyesi olan :D ?! Linkinizi gonderin yorumluyayim

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Surfe başlıyorum arkadaşlar, önümüzdeki bir saat boyunca ilk turun sorfunu yapıcam :)

Bide seo nasıl ölceriz acaba, benim sitemin seoxu kaçtır öğrenebilirmiyim acaba % olarak?

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaslar yok mu baska bloxoo.com uyesi olan :D ?! Linkinizi gonderin yorumluyayim

bloxoo aslında hem iyi hem de kötü !

Kötü yanı eklediğimiz her konuyu indexliyo ve kendi bünyesinde yayınlıyo. Yani ziyaretçi zaaten orda konuyu görüntüleyebildiği için bizim siteye gelmeyebiliyo...

İyi yanı ise sadece bağlantılı konuda görülüyor. İçeriği görmek için ziyaretçi bağlantıya tıklıyo ve bizim siteye yönlendirilmiş oluyo...

Şimdilik pek bi faydasını görmedim ama sabırla bekliyorum :)

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bloxoo aslında hem iyi hem de kötü !

Kötü yanı eklediğimiz her konuyu indexliyo ve kendi bünyesinde yayınlıyo. Yani ziyaretçi zaaten orda konuyu görüntüleyebildiği için bizim siteye gelmeyebiliyo...

İyi yanı ise sadece bağlantılı konuda görülüyor. İçeriği görmek için ziyaretçi bağlantıya tıklıyo ve bizim siteye yönlendirilmiş oluyo...

Şimdilik pek bi faydasını görmedim ama sabırla bekliyorum :)

Hocam merak uyandiran bir icerige sahipsen her turlu sana gelir zaten bloxoo da onu saglayan bir araci olarak dusunmek lazim. Pr yukseltmek icinde ideal bence :)
Edit : Surfe devam ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5