İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sağlıkdoktorum siteyi güncelle bea arada, bendemi bi bozukluk var mideye iyi gelen besinleri ezberledim:)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
aranızda 125 lik banner yapabilecek var mı arkadaşlar:) Acilen lazımda:D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Şimdi aklıma geldi de biz bu işi zaten yapıyoruz ya, Google üzerinden mi girsek sitelere? Fikir geliştirmeye açık. Kabul edilirse, daha farklı şeyler de olabilir ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
OzanTi: http://www.ozanti.net boru sesi diyorum başka bişey demiyorum:D

Xman: www.ebruliyemekler.com BEYPAZARI KURUSU, geçenlerde markette görmüştüm bunu, ekmek gibi, farklı garip bişey

cankurt07: www.petersemlak.com sitene neden reklam almıyorsun?

PauLSharK: www.ozde.org D vitamini önemlidir ama çiğ brokoli yiyemeyeceğim:D

seocu: www.sitenin-hitini-artir.blogspot.com ilk göreceğin güncellemede pr alabilirsin,, kehanetim geldi:D

daniel1336: www.promosyongazetesi.com eski tema daha bi oturacaktı siteye, manşetli falan iyi duruyordu

chalap: www.bankoiddaakuponum.blogspot.com daha iyi bi tasarım yaptırabilirsin bence

kalenderm: www.saglikdoktorum.com keçi gribimi :S ilginç yahu, sonumuzu hayvanlar getirecek vallahi

sobot: www.konveyor.tv hoşgeldin paşa. konveyor nedir öğrenmiş olduk.

reklamlarınıza da tıkladım

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88

Xman: www.ebruliyemekler.com BEYPAZARI KURUSU, geçenlerde markette görmüştüm bunu, ekmek gibi, farklı garip bişey

seocu: www.sitenin-hitini-artir.blogspot.com ilk göreceğin güncellemede pr alabilirsin,, kehanetim geldi:D

daniel1336: www.promosyongazetesi.com eski tema daha bi oturacaktı siteye, manşetli falan iyi duruyordu

chalap: www.bankoiddaakuponum.blogspot.com daha iyi bi tasarım yaptırabilirsin bence

kalenderm: www.saglikdoktorum.com keçi gribimi :S ilginç yahu, sonumuzu hayvanlar getirecek vallahi

Baboş zaten millet oraya yardırmış :D Bakalım bi 1 hafta dursun karar vericem. Az kaldı :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
depresan, şuan ki tema daha güzel bence üstadım, daha profesyonel durduğunu söylüyor herkes :)

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Depresan evet tema çok basit. En başından beri aynı temayı kullanıyorum.Tema değiştirmeyi pek düşünmedim ama varsa bildiğiniz güzel temalar uygulayabiliriz...

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Reklamı bende düşünüyorum bu sıralar. Ama benim site çok fazla hit alana bir site değil. Bir kaç kelime var ondada üste çıkarsam o zaman reklam olayına değer.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
gooogle reklamlarının hit attırdığına dair söylentiler var, bence denemelisin, hrm şöyle de düşünebilirsin, biz varız, bu alexa saadetinden yararlanırsın, hergün 1 tık atarız, bence denemelisin

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyler sorf yapildi. Xman hocam kusura bakmayin bir hafta yokum benim yerime baskasini alirsaniz sizin icin daha iyi olur. Izninizle tabiki :)
Sizinle calismak guzeldi beyler :)
Bol dususler :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5