İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
nereye arkadaşım iyiydik

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar geciktim bugün kusura bakmayın, modeme bidaha reset atıp başlıyorum surfe tüm sitelerde 5-10dk lık sorfler yapcaım, sabaha karşı tekrar bir sorfle affettircem kendimi :)

Bugün çağrı merkezi gibiydi sitem, sorfe ondan anca vakit bulabildim :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bugün de siteler bilgisayarımda sabahtan akşama açıktı. Bol bol gezdim, hediyeleri vermeyi unutmuşum şimdi hediyeleriniz gelecek :) Hediye derken çift hediye, biri zaten belli, diğeri alexa rewievlerinize ikişer ek geliyor :D

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen daniel e katılıyorum bende aksattım o yüzden sabaha kdar dans :)

ayrıca google fikrini destekliyorum ozantinin googledan girelim sitelere daha iyi ben sağlık yazıldıgında yükselmesni istiyorum google sorgularında sağlıkdoktorum yazınca ilk sayfada cıkıyorum zaten .p

bide ne dicektim siteyi güncelle demiş bi ark güncellicemde wp ye gecmeyi dşünüyorum bloglarda hep dns sorunları yaratıolar wp ye gectiğimde daha güncel olacak.

keçi gribi hakkında bi arkadaş yazmış hayvanlardn sonumuz gelecek diye ama keşke yazıyı azcık okusaydın :D keçi gribi denmesinin sebebi gribin inatçı olması yani keçilerden bi virüs gelmiyo bu bizim lise zamanında hocam hapşursam pc ye virüs bulaşır mı diyen kızın tabiri gibi olmuş .Pp şaka bi yana da bu grup işi müthiş oldu ..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
direk adres çubuğundan sitelere girmek daha iyiş diyorlardı, ama google daha mantıklı, herkes yükselmek istediği kelimeleri eklesin ve ilk konuya eklensin bence, aratıp öyle gireriz en azından kelimeniz de hareketlenir

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
direk adres çubuğundan sitelere girmek daha iyiş diyorlardı, ama google daha mantıklı, herkes yükselmek istediği kelimeleri eklesin ve ilk konuya eklensin bence, aratıp öyle gireriz en azından kelimeniz de hareketlenir

aynen bunu katılmamak mümkün değil.garip garip knusuyom uykum geldi sanırım :) bu arada sörf ettim siteleri hem hediyeleri direk linkten verirsek bi süre sonra banla karsı karsıya kalırız diye tırsıyorum cunku direk link olayında ban olasılıgı yüksek bildiğim kdaryla

X

Xman

Misafir
Arama kelimelerinizi yazın, ilk mesajda sitelerin karşısına ekleyelim :)

X

Xman

Misafir
2 adet boş kontenjanımız var, ciddi anlamda katılmak isteyenler Pm atabilirler.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Günaydın, surfe başlıyorum.

Google Arama - Sağlık Portalı ( 2. sayfa )

Surf bitti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5