İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
eklenti aktif şu an, gir bi bak ayrıca eklentiyi kaldırınca kategorilere tıkladığımda anasayfa geliyor hep :( eklentiyi kaldıramıyorum yani :S

sitede sorun yok şuanda, ben bu plugini kullanarak yaptım category kaldırmayı

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yemek tarifleri.

diye mi aratcaz ebruli yemekleri, yoksa o nokta fazla mı sondaki? (ciddi soruyorum, belki gizli bir seo taktiğidir benim bilmediğim :) )

Bide 9. sıraya düşmüş site, sağlık doktorum fix, elimle koymuş gibi geliyo 25 te (düşcek inş. oda :) )

Gruba girdiğimde 16m kusur olan alexa değerim 1.7m değerine kadar indi, iyki varsınız arkadaşlar :alkış:

Edit: PauLSharK üstadım, Özde.org da kullandığın bannerin sağ tarafındaki üstteki reklamlardan memnunmusun acaba? Bana itici bir görüntü gibi geliyor o bölgede text reklam yayınlamak ondan resim koyuyorum, kararsızım şu sıralar değiştirsem mi sitemde diye bende. Sayfa tonun en düşük olduğu bölge orası bende şuan, ama tık başına getiri olarakda yükse kazandırıyor gibi resim reklamlar.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Günaydınlar, surfe başlıyorum. Sağlık portalı aramasında 1 sıra yükselmişim etkisi oluyor.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Olaya bak ya:) 3 milyon küsürden

950,709 Alexa Traffic Rank
39,083 Traffic Rank in RU
Turkey 15,143

sıra geldi 5 haneye düşmeye :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dünki ite aksaklığımız nedeniyle yapamadığımız sörflerimize şimdi başlıyorum.herkese bol bol dolaşım yapacağım bugün... konveyor.tv ye ilginize teşekkürler

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugünün ilk dolaşımı tamam... gece tüm sitelere yine dolaşım yapıcalaktır.lütfen sizde konveyor.tv yi ihmal etmeyiniz... bol trafikli günler...

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sörf başlıyor bu arada xman hocam sana logo yaptım 1 2 tane akşam cnm skıldı napsam diye bakınıyodum bgenirsen kullanablirsin arkaplan renginlen uyumlu yaptım ee haliyle cok bşi döktüremedim cnku 250x100 boyutunda bi logoya en fazla bunlar yapılabliyor :)

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 resim üzerinde denedim kendi cizim olarak logo secmiş ya oyuzden 2 cizimli denedim normalde bende snin gibi cizim deilde gercek fotgraf seviyorum :)

hazır başlamışken snada bitane yapalım mı :)

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugün geciktim müşteri geldi onla uğraştım adama ev beyendiremedim adam 3 kuruşa 10 kuruşluk ev istiyor tövbe tövbe!!allahdan çözdün. Neyse bugünün gezintisi başlıyor 1 saat açık kalacak:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
surf başlıyor gençler nasılsınız iyimisiniz

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sörf yapıp zaman kaybedeceğinize. Sitenize directory kurun başkaları sitenizde sörf yapsın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
nerden bulucaz hergün 10 kişiyi ve sürekli?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Burda amaç başkalarına da yardım etmek. girdiğimiz sitenin şusu eksik busu fazla diye de konuşuyoruz. iyi oluyor. Dizin attığımız zaman bu olmaz ama misafir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5