İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Günaydın surf başlıyor :) Bu ara düşüşler gözlerimi yaşarttı :D

Ozde.org's three-month global Alexa traffic rank is 880,062. While the site is ranked #34,337 in Russia, where we estimate that 59% of its visitors are located, it is also popular in Turkey, where it is ranked #14,378.

Tur bitti.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Xman benle kafa kafaya gidiyor:D yürü bee:D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
1.5m oldum yha :)

Surf başlıyor üstadlar :)

Edit: Ebruli yemekler sayfa 10a inmiş yha, bu google bizi sallamıyo :) Daha çok çalışalım :=)

Sağlıkdoktorum 1 sayfa öne gelmiş 24 olmuş arkadaşlar, aramayın 25te ;)

Arkadaşlar bir sorum olacak:
Kaç tane backlinkimizin olduğunu nasıl öğrenebiliriz? Ben bi yerde sorguluyorum 4 adet çıkıyor başka sitede ise 350adet :S

Backlink kascam ama sandbox olayları falanda var, gerçi sıkıntı olmaz gibime geliyor index sayım 1k oldu nerdeyse.

Bide tavsiye edebileceğiniz pr değeri olan ücretsiz dizinler varsa söyleyin lütfen :)

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
3,700,000 falandı alexa ilk grup kurulduğunda şimdi ise 906,762 :) Emek harcaya herkese teşekkürler...

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
1.5m oldum yha :)

Surf başlıyor üstadlar :)

Edit: Ebruli yemekler sayfa 10a inmiş yha, bu google bizi sallamıyo :) Daha çok çalışalım :=)

Sağlıkdoktorum 1 sayfa öne gelmiş 24 olmuş arkadaşlar, aramayın 25te ;)

Arkadaşlar bir sorum olacak:
Kaç tane backlinkimizin olduğunu nasıl öğrenebiliriz? Ben bi yerde sorguluyorum 4 adet çıkıyor başka sitede ise 350adet :S

Backlink kascam ama sandbox olayları falanda var, gerçi sıkıntı olmaz gibime geliyor index sayım 1k oldu nerdeyse.

Bide tavsiye edebileceğiniz pr değeri olan ücretsiz dizinler varsa söyleyin lütfen :)

Bu linkte var bazı dizinler bak bakalım işine yarar mı...

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya arkadaşlar sayaçıma bakıyorum neden faydaları nedir şeklinde bi arama sorgundan siteye girildiği gözükmüyor ?
googledan siteye girdiğinizi biliyorum bende giriyorum faydaları nelerdir yazıp neden gözükmüyor olabilir
sizde istediğiniz sorgular cıkıyor mu sayacta

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5