İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
1.3m ye kadar düştük bakalım :)

Sitelere 1er tık atıyorum sadece arkadaşlar, öğleden sonra 1. turu atıcam modemi resetleyip, uykum var hala :)

kanarya0342

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FACEBOOK DA +18 TARZI REKLAM YAPAN 9 AFET SAYFAM BULUNMAKTADIR.
GÜNDE 2 ADET LİNK PAYLAŞIMINA 1.500 TEKİL ZİYARETCİ GARANTİSİ VERİYORUM
FİYATLAR
HAFTALIK 50 TL
AYLIK:175 TL
ÖDEMELER PAYPAL VE BANKA HAVALESİ
CEP:0531 954 64 27
MSN:[email protected]

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar bişey sorucam ;
Google aramalarında benim blog ismi hep konuların başında yer alıyo! Onu nasıl kaldırabilirim acaba?

ekte resim var bakabilirsiniz... En baştaki banko yazısı olmasın istiyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sitenin title'ında yok mu öyle bir kelime?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar bişey sorucam ;
Google aramalarında benim blog ismi hep konuların başında yer alıyo! Onu nasıl kaldırabilirim acaba?

ekte resim var bakabilirsiniz... En baştaki banko yazısı olmasın istiyorum

Aslında çokda dezavantaj sayılmaz, sonuçta google arama motorunda sizi üst sırada tutuyorda olabilir o tittle, kaldırınca belkide geri düşceksiniz ;)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaşlar şu an itibariyle sitelerinizin dolaşıumı için bi arkadaşımın bilgisayarınada kısayollar atıp dolaşım için yardım istedim ve servise çıktığım heryer içinde sitelerinizin günlük dolaşımı için kısayollar bırakıyorum... herkese fazlasıyla dolaşım sağlamaya çalışıyorum.bence forum içindeki endüzenli dolaşım sayfasıda bu grup...
konuda baktım arkadaşlar google aramalarında sitelerinin bulunduğu kelimeleride yazmışlar.konu editöründen ricam konveyor.tv sitesi içinde google sonucu kelimesi olarak konveyör yazarmı... şimdilik 8-9 uncu sayfalarda çıkıyor bu kelimelerde.dolaşım yapan arkadaşlar kelime araması şeklinde yapıyorsa seviniriz... iyi çalışmlar herkese....

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
En düzenli olmasının yanında tek grup bu, diğer grupları denedim ama hiç sallayan yok oraları, tamamen kul hakkı yiyorlar. Burada ise görüyorum bütün arkadaşlarım hevesli benim gibi, sonuçlarıda gayet güzel alıyoruz, Xman üstadımın projesi 10 numara işliyor. Böyle oluncada günde 3-4 defa modem resetleyip kasıyorum bende, hem kendi siteme hemde sizin sitelere arkadaşlar :)

Ayrıca sadece alexa değil, her konuda fikir alışverişimiz oluyor ne güzel =)

Yine bi soru sorucam ve öneride bulunucam arkadaşlar:

addthis ekledim siteme, yazıların en üstünde ve en altında facebbok,tweeter,digg . vsvs paylaş ikonları ekledim. Sizce çok büyük olmamışlar dime? Eğer göz zevkini bozuyo derseniz biraz küçültebilirim ikonları, kararsız kaldım baya ben.

Sizlerede tavsiye ederim arkadaşlar, bundan sonra daha çok dikkat edicem bakalım facebook ve tweeter dan gelen hitler artıcakmı, sonuçları yazarım burdan da :)

Not: Yeni surf başlıyor modem resetleyip :)

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
En düzenli olmasının yanında tek grup bu, diğer grupları denedim ama hiç sallayan yok oraları, tamamen kul hakkı yiyorlar. Burada ise görüyorum bütün arkadaşlarım hevesli benim gibi, sonuçlarıda gayet güzel alıyoruz, Xman üstadımın projesi 10 numara işliyor. Böyle oluncada günde 3-4 defa modem resetleyip kasıyorum bende, hem kendi siteme hemde sizin sitelere arkadaşlar :)

Ayrıca sadece alexa değil, her konuda fikir alışverişimiz oluyor ne güzel =)

Yine bi soru sorucam ve öneride bulunucam arkadaşlar:

addthis ekledim siteme, yazıların en üstünde ve en altında facebbok,tweeter,digg . vsvs paylaş ikonları ekledim. Sizce çok büyük olmamışlar dime? Eğer göz zevkini bozuyo derseniz biraz küçültebilirim ikonları, kararsız kaldım baya ben.

Sizlerede tavsiye ederim arkadaşlar, bundan sonra daha çok dikkat edicem bakalım facebook ve tweeter dan gelen hitler artıcakmı, sonuçları yazarım burdan da :)

Not: Yeni surf başlıyor modem resetleyip :)

Ben çok güzel olmuş ;) büyük olsun ki milletin gözüne çarpsın...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ben çok güzel olmuş ;) büyük olsun ki milletin gözüne çarpsın...

Bende öyle düşündüm üstadım =)

Tavsiye ederim kullanmayanlara, blogspot, wordpress hepsine uyumlu. Asıl hit oralardan geliyor, İbrahim Tatlısesin vurulması bile haber ajanslarından önce tweeterda yayıldı :eek:ha: Ondan sonra aklıma geldi bunu eklemek benimde :=)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Depresan hocam, facebook ve tweeter harici hit geliyormu diğerlerinden, TR için? Ben hiç duymadım onları ya, ama hit gelcekse uğraşmaya değer :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
senin kullandığın eklenti otomatik hit mi gönderiyor?
hit çekmek senin elinde olan bişey değilmidir?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
senin kullandığın eklenti otomatik hit mi gönderiyor?
hit çekmek senin elinde olan bişey değilmidir?

Hocam şeyle anlatayım durumu;

Siteye girenler bazı yazılarımızı facebook ve tweeter da paylaşıyor, ve bu sayede oralardan hit geliyor.

Benim size sormak istediğim blinklist, stumbleupon gibi adını duymadığım sistemler var tavsiye ettiğiniz sitede, bunları Türk ziyaretçiler kullanıyor mu, paylaşım yapcak kimse varmı ülkemizde bu sitelerde?

Gerçekten bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın sakın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
o sosyal medayalardan hepsini seçmek zorunda değilsinki, senin şuanda kuşllandıkların büyük olduğu için önerdim, diwitır facebook, google bookmarkslarda paylaşım yapabiliyorsun, yapabiliyorlar

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
o sosyal medayalardan hepsini seçmek zorunda değilsinki, senin şuanda kuşllandıkların büyük olduğu için önerdim, diwitır facebook, google bookmarkslarda paylaşım yapabiliyorsun, yapabiliyorlar

Hea işte banada o 3 tanesi lazım sadece aslında, siteme ekliyorum pluginse üstadım, istediğimizi seçebiliyosak süper :)

500k nın altını gördük çok şükür :D

Darısı başımıza :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben tıkandım kaldım:D alexam sabitlendi kaç gündür

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5