İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteler 1 tur tarafımdan dolaşılmıştır.ayrıca kısayol atıp önerdiğim arkadaşlarımda sitelerinizi dolaşıyorlar. teşekkür ediyorum hepinize.konveyor.tv dolaşımlarında bi azalma görsemde ben ve arkadaşlarım olduğunca yüksek hit sağlamaya çalışacağız... dolaşımlarda herkes görevini yerine getirdikçe hepimizde bolca kazanacağız inşallah.yalnz bizim konveyor tv 2 milyondan düşemedi.bakalım düzelir belki bizim hitlerimizde.iyi dolaşımlar

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Adsense reklamı koydum sizce nasıl olmuş tasarımı falan bozmamıştır umarım :=)=) bu arada hediyelerinizi bekliyorum :)
Benden de hediyeler yolda :))

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konveyor tv az önce saldırı yedi yedekleri sabah kuracağım.bu gece konveyor yok.iyi dolaşımlar

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
surf tamamdır fakat banko bloguna giremedim dns değiştirmeme rağmen yasaklı site diyor

ayrıca bloggerdan wp ye gecicem bu yüzden saglikdoktorum tadilatta olacak bu yüzden sizi apacimuzik e yönlendirecem :)

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

sağol hocam ama google arama apaçi demişin sorgularda daha çıkmıyorum malesef :) daha cok yeni site apacimuzik.com diye arasalar anca cıkar sanırım arkadaslar yorulmasın diye söylüyorum şimdi bakcaklar nerde bu nerde bu zamanımız değerli valla günler yetmiyo bna :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Arkadaşlar, kargo gönderim konusunda bilgisi olan varsa şu sorumu cevaplayabilir mi?
İsimsiz kargo göndermek mümkün mü? Firma fiyat önemli değil.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bildiğim kadarıyla mümkün değil ama yine de bi kargo firmasını arayıp sorsana az çok ne yağcagını tahmin edebiliyorum :)

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
he dur aklıma geldi gecen biri bana kargo göndermişti üzerinde adresi yoktu ama ismi vardı..ya bşi dicem bilmedikten sonra ne anlamı kaldı o zmn bi arkadaşına söle kargo gbi teslim etsin dicemde nerde o işi yapcak arkdas .P

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gönderen adres ve ismi yanlış ver olsun bitsin :)

Bu arada günaydın ve sörf başlıyor...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günün ilk sörfüne başlıyorum.konveyor tv yi unutmayınız efendim:))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5