İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
saatlerdir internet kafeden aralıksız doaşımımız devam ediyorrr.bugün iyi bonus dolaşım yaptık valla :)) herkesee bol alexalı günler:)) iyi dolaşımlar.biz halen uyumadık... 12 ye kadar daha dolaşıyr,oruzz

X

Xman

Misafir
Hayırlı uğurlu olsun :) devam etmek isterse başımızın üzerinde yeri var...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birde kimileri forumda grubumuzu eleştiriyor :)) şuna bak bi taraftan burdaki konuya cevap yazıp forumu zinde tutuyoruz bi taraftan birbirimizin sitesine destek oluyoruz... daha ne olsun beahhh ;)) KISKAAANAAANLAR ÇATLASIN, KISKANANLAR ÇATLASIN :alkış:

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Abi arama olayını webmaster bloğu olarak ekleyebilirsin. 8. sayfa olması lazım aramada.

cepsisx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni gurup kurmak üzereyiz tozunu arttıracağız görün siz :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni gurup kurmak üzereyiz tozunu arttıracağız görün siz :)

hayırlı olsun grubunuz bizide alırsanız sevinirz grubunuza ama şu ana kadar en sadık üyeli grup bu oldu bunca zamandır... gruba alınırsak sevinirz almazsanız siz bilirsiniz... zaten atı alan alexayı çoktan geçti :)) başarılar inşallah sadık üyeli grubunuz olur.:alkış:

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkdaşlar benden bugünlük bu kadar sanırım epey coşturdumm bugün sitelerinizi son bi dolaşım daha yapıp skapatıyorum günü... hadi bakim bol dolaşımlı siteler... LÜTFEN KONVEYÖR TV VE ASAGLIKLI YAŞAM SİTELERİNİ İHMAL ETMEYİNİZ . İYİ GECELER...

cepsisx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun grubunuz bizide alırsanız sevinirz grubunuza ama şu ana kadar en sadık üyeli grup bu oldu bunca zamandır... gruba alınırsak sevinirz almazsanız siz bilirsiniz... zaten atı alan alexayı çoktan geçti :)) başarılar inşallah sadık üyeli grubunuz olur.:alkış:
zaten latife yapmıştım teşekkürler iyi niyetleriniz için kolay gelsin:alkış:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Grup sayesinde aynı zamanda seo da yapmış oluyoruz, sadece alexalar düşmüyor sayfa görüntüleme ve sitede geçirilen süre arttıkça google siteye daha fazla önem veriyor ;)

owww şet:D
sörfe başlıyorum arkadaşlar, ne yapıyosunuz bakalım:bira:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hayat güzel, sitem güzel, alexa değerim güzel :)

Kısaca günaydın arkadaşlar, surfe başlıyorum bende...

Edit: st petersburg kiralık vay bea ilk sırada çıktı petersemlak :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hayırlı uğurlu olsun :) devam etmek isterse başımızın üzerinde yeri var...

İlgine teşekkür ediyorum Xman. Yoğunluğumdan dolayı aranıza katılamayacağım.

Size düşük Alexalar diliyorum :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
sörf başlıyor. dün kendi bilgisayarımdan gerçekleştiremedim sörfü ama gezdim yine. başka bir bilgisayardan girince iyinet'e şifremi yazmak istemedim. Dün gezmemiş bu eleman demeyin :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5