İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Günaydınlar, surf başlıyor :) Bu ara temayı baştan aşağı değiştiriyorum, sizce nasıl görünüyor?

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaşlar.bugünün dolaşımını akşam saatlerinde yapacağım.herhalde 21,00 den sonra dolaşıma başlar gece yarısına kadar sörflerim.bugün biraz işlerim vardı yeni gelebildim eve... herkese iyi dolaşımlar....

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlarım konveyör tv sitesi için sağlıklı yaşam sitesinin temasını uyarlıyorum şu anda.sitede dolaşıma mani herhangi bişey yoktur.lütfen konveyör sitesinde sağlıklı yaşam sitesi görünümü görünce şaşırmayınve dolaşımı aksatmayınız... ilginize teşekkür ederim...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evett arkadaşlar bugünün dolaşımı başladı.herkese bol sörflü geceler...

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ozanti kaç farklı şekilde mala vurulur :D:D yanlış anlamayın sadece bi yazısı ama cinsellik icermemekte bu arada sörf tamamlanmıştır

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
selam cemaat
sörfteyiz.biz

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar sitem incelenmiş kimse haber vermedi ya, yeni haberim oldu, o kadarda hayıflanıyordum kimbilir kaç site başvurdu bana sıra gelmez diye :( Ozan alacağın olsun üstad, bütün gün beraberiz burda, sitem hakkında makale yazmışsın bi dürtsene beni, ilker git bi bak şu sayfaya diye :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5