İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Ozanti.net hala açılmıyor, diğer tüm siteler bugün coşacak sayemde :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Günaydın cümleten, sörfe başlıyorum hediyeleri de gönderirim :) İşlerim bitene kadar sayfalarınız açık

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşın internet kafesindeyim yine bıgün... gece yarısına kadar sitelerinize dolaşım yapacağım... hadi bakalım herkese bol hitli günler

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kalenderm "suf" nedir
sörf başlıyor görelim bakalım neler olmuş

surf dicektim uyku sersemi yazamamışım :)

surf başlıyor

edit

surf tamamdır depresan sitede değişiklik mi yapıyosun giremedim sayfa açılışında sorun oldu
ozantinin siteside acılmadı

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitelerinizi halen dolaşımdayım. konveyörün dolaşimları önceki günlere göre çok az görünüyor.arkadaşlar lütfen konveyoruda dolaşmayı ihmal etmeyelim...iyi akşamlar

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
sitelerinizi halen dolaşımdayım. konveyörün dolaşimları önceki günlere göre çok az görünüyor.arkadaşlar lütfen konveyoruda dolaşmayı ihmal etmeyelim...iyi akşamlar

Dostum bu grupta kolay kolay kimse ihmal etmez merak etme, yani gezmiyoruz gibi bir kuşku olmasın içinde. Biz ne zamandır büyük bir özenle günlük işlemleri yapıyoruz, ha işleri olanlar da ayrıca belirtiyor. Sayfan şu an bende açık hala.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eyvallah

Dostum bu grupta kolay kolay kimse ihmal etmez merak etme, yani gezmiyoruz gibi bir kuşku olmasın içinde. Biz ne zamandır büyük bir özenle günlük işlemleri yapıyoruz, ha işleri olanlar da ayrıca belirtiyor. Sayfan şu an bende açık hala.

eyvallah güven verici yorumun için teşekkür ederim. inşallah tüm arkadaşlarımız tam katılım gösteriyorlardır ekibe.bakalım bu hafta milyonun altına düşebilcemmi alexada.

herkese iyi dolaşımlar

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

Hocam bir anda milyonun altına mı inmek istiyosun anlamıyorum ki... Herkesin sitesi gibi senin siteni de dolaşıyoruz ama düşme olmuyor diyosan orasını bilemeyiz. Günde en az 2 kere siteni ziyaret ediyorum içinde şüphe olmasın ;)

Bu arada biz de konveyör sistemleri kullanıyoruz bantlı olanlarından o yüzden ilgimi çeken bir konu yani...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bugün ihmal ettim arkadaşlar sorfu kusura bakmayın, geçte olsa hemen başlıyorum, en az bir saat açık kalcak siteleriniz, arada değiştircem sayfaları ;)

Bide benim siteyi promosyon gazetesi yerine "gazete promosyonları" şeklinde aratırsanız sevinirm, 2. sayfada çıkıyor. Xman hocam müsait olduğunda ilk mesajdada editlersen sevinirim.

Gerçi ebruliyemekler sayfa 11 e düşmüş, anlamadım nerde hata yapıyoruz, gelir önlere inşallah, kasalım biraz daha :)

Ozan'ın site iptal hala

st petersburg kiralık kelimesinde ilk sıradaki yerini koruyo petersemlak

serdarca.net i 5. sırada buldum

apaçi yi 30 sayfa aradım ama bulamadım, apacimuzik aratarak giriyorum kusura bakmayın lütfen

konveyor 3. sayfada

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kalenderm, dün bakıma denk gelmiş olabilirsin, ozanti siteni bi aç yahu:d
googledan arama olayı sizce işe yarıyor mu?
sörfe başlıyorum

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@daniel aramalarda çıkmıyorum daha direk linkten girebilirsiniz.
@depresan anlaşılan öyle oldu sana bi sörf borcum var :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günaydın.günün ilk dolaşımı başlıyor....

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam durmadan sörf yapıyorsunuz. Sizin ki neye benzedi biliyormusunuz. Nasreddin Hoca misafirliğe gider. Yemek zamanı gelir ve sofraya yemekle birlikte buz gibi bir hoşaf tası konur. Ev sahibi Nasreddin Hoca'ya kaşık verir, kendisi ise kepçeyi alır. Kepçeyi hoşaf tasına daldırır ve içer sonrada ohhh öldümmm der. Bu durum 3-4 defa tekrarlanır. Sonunda Nasreddin Hoca dayanamaz ve ev sahibine döner. Ver şu kepçeyide birazda biz ölelim. Velhasılı hocam bizi de alın şu grubada birazda biz sörf yapalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5