İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günük sörfe başlıyorum arkadaşlar...yalnız konveyör tv dolaşımı bugün çok az görünüyor.lütfen dolaşım yapalım arkadaşlar

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dolaşım nasıl gidiyor beyler... ben bu gece 12 ye kadar yine pc başındayım bi yandan sitelerinize sörflüyorum.hadi herkese iyi sörflemeler

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
grup editörümüz ,eğer diğer üyelerde kabul ederse ,www.pastane.web.tr adresinide ekleybilrmi arkadaşlar. bu intert kafeci arkadaşımın sitesi, dolaşım açısından uzun soluklu faydası olabilir. kabul edilirse lütfen eklermisiniz

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konveyor tv de tema düzenlemesi yapıyorum.sörfleyen arkadaşlar tema ile ilgili fikir belirtirlerse sevinirim.iyi sörfler..

X

Xman

Misafir
Bu siteden bir kazancın var mı hocam yoksa zevkinemi açtın siteyi :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eski çalıştığım şirket konveyör imalat ve montajcısıydı...aylarca adamlara bilgi işlem ve webmaster olarak çalıştım ama birüsürü paramı alamadım... sonunda tepem attı bi site yapayımda bu şirket sitelerini googledan aşağı çekeyim istedim... amaç bu ama tabiki siteden adsense kazancım 3,5 kuruş var.tabi devede kulak değil pire bile değil.şirket siteleri düşsün benim sitem çıksında googleda varsın kazanmayayım... nede olsa çok kaybettim konveyörcüler yüzünden... lütfen konveyör kelimesini aratarak sitemi ziyaret ediniz...

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
suf tmmdır yeni arkdaşlarra alexa oylaması da yapıldı ama ozanti net acılmıyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kalenderm "suf" nedir
sörf başlıyor görelim bakalım neler olmuş

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günün ilk dolaşımına başlıyorum... bol sörflü günler....

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ozantı sitesi günlerdir açılmıyor accestr de bakıma alınmış... alexa değerlerine bakıyorum herkesinki uçuşa geçmiş ama konveyöre fazla dolaşım yok ve bir milyon yedi yüz lerde halen... konu editörümüz lütfen katılımcılara gerekli hatırlatmaları yaparmı.birde dolaşım yapmayanlar ya da gruptan ayrılan varsa lütfen pastane.wb.tr sitesi listeye eklenirmi... iyi günler

X

Xman

Misafir
Günaydın, konveyörde bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum 3-5 güne 1milyon altına düşecektir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5