İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
günaydın gençler bir kaç tane site gezeceğim hepsine zamanım yetmeyecek çünkü
nasıl gidiyor bakalım

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yeni ayıldım :)

3.30 a kadar açık siteler, arada bir değiştiriyorum sayfaları arkadaşlar :)

alexa değerimde 1.299.000 lere düştü, 16milyon kusurdan başlamıştık, iyi gidiyoruz valla :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ozanti ve ebrulinin alexalar deli yükselmiş:D merak ediyorum bu grup dağıldığında alexalarımız ne olucak :D:D kesin fırlar ha 1m olur

X

Xman

Misafir
Ben 740 dan 499 a indim, eğer grup dağılırsa autohitsden yüklenirim ama dağıtmayız inşallah grubu..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar selamlar. konveyör tv sitemiz konveyör kelimesi arandığında google dördüncü sayfaya yükselmiş biraz daha düzenli sörfle ilk sayfaya kadar çıkabiliriz.ilginize ve emeklerinize teşekkürler. günün ikinci sörfüne başlıyoruz.gece herkes için 2şer saat bonus var.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günün 3. turuna başlıyorum en az yarım saaat herkesin sitesi açık kalacak bi kaç dakika arayla sayfalar değişecek... herkese iyi dolaşımlar...

X

Xman

Misafir
Grup sayesinde aynı zamanda seo da yapmış oluyoruz, sadece alexalar düşmüyor sayfa görüntüleme ve sitede geçirilen süre arttıkça google siteye daha fazla önem veriyor ;)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok şükür ki bu grup diğer alexa grupları gibi değil.site istatistiklerinde burdaki üyelerin daha aktif olduğunu görüyorum.gerçi bazen kimi arkadaşlar aksatıyor.neyse diyorum...arkadaşlar dolaşımlarımızı düzenli yapalım lütfen millet paralı hit sistemleriyle soyuluyor dahası banlanıyor reklam sözleşmelerinden.burda düzenli bi ekip kurmuşuz zor değil olur yolundan siteleri açıp günde bi kaç sefer bi müddet dolaşmak. lütfen konveyor tv dolaşımlarınada özenn gösterelim...emeği geçen herkese teşekkürler...

X

Xman

Misafir
Grupta sıkıntı yok hocam rahat olun siz ;) 5-6 güne 1 milyonun altına indiririz sizin siteyi, o kadar dolaşıyorum ama içeriğinizden hiç bir şey anlamadım bu arada :D

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
:))

Grupta sıkıntı yok hocam rahat olun siz ;) 5-6 güne 1 milyonun altına indiririz sizin siteyi, o kadar dolaşıyorum ama içeriğinizden hiç bir şey anlamadım bu arada :D

inan bana arkadaşım o sektöre webmaster olarak girdiğimde bende hiçbişey anlamıyodum o konveyör denen makinelerden...fabrikalarda ve çeşitli iş sahalarında yükleri ordan oraya taşımaya yarayan ve sokaktaki vatandaşın bant dediği TENEKE DEN İBARET ŞEYLER İŞTE :))

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu arada bu akşamki dolaşım bikaç saati gececek gibi görünüyor.internet kafedeyyim arkadaşın makinesi sıkıntılı işim uzadı...hazır iş uzamışken siteleriniz trafik şenliği etsin bakim... bu gece 12 yi bulur burdan çıkmam :))

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bunla ugraşılırmı be kardeşim yapın bir php uygulama sadece admin ekleyebilsin alexa ulrlerini veri tabanına ekleyin rasgele veri çekme komutunu da ekle okadar sayfa 5 -10 snyde bir yenilensin sizde tıklayın urly begenın

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunla ugraşılırmı be kardeşim yapın bir php uygulama sadece admin ekleyebilsin alexa ulrlerini veri tabanına ekleyin rasgele veri çekme komutunu da ekle okadar sayfa 5 -10 snyde bir yenilensin sizde tıklayın urly begenın

biz ne banlanmalar gördük hocam o yöntemlerde. burdaki arkadaşlar sanki sitelerimizin editörüymüş gibi doğal yoldan gelip dolaşıyolar işte. hem alexaya hem googlea herşekilde yarıyor... ne varsa manuel çalışmakta var.yoksa bizde takla üstüne taklalar atan hit makineleri var yemiyor gevurun icadı google örümcek adamı :))

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konu editörünün dikkatine ; internet kafeci arkadaşıma açtığımız pastane sitesinide gruba ekleytebilrmiyiz lütfen... sörften yana ondan iyi sörf sağlayan olmaz her yer makine zaten :))
site adres : www.pastane.web.tr
kabul edilirse
kullanıcı adını pastane olarak belirtebilirsiniz.umarım kabul edilir çünkü aksatan arkadaşların yerine biri gelmiş olur bari ..

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkakadaşlar bizi alexsa da verdiği puanı almış! Kim aldı bilmiyorum ama alsın kendisinin olsun :)
Bu arada sorf başladı

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Merhaba :)

Ozde.Org'u Eif rumuzlu arkadaşa satmış bulunuyorum. Kendisi grupta aktif olarak görev almayı kabullenirse devam etsin aynı domainle. Bu arada askere gidene kadar bende surfe devam edicem. Geldikten sonra gruba katılmaya yüzüm olsun dimi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5