İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Düşüşler yavaşladı arkadaşlar, biraz daha sıkı yükleneleim surfe...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
xman üstada katılıyoru.arkadaşlar daha sık dolaşım yapalım...sayfada bekleme süresi az sayfa görüntülenme sayısı çok olsun..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ARKADAŞLAR SİTELERİNİZDE EN AZ HİT ÇEKEN SAYFALARI LİSTE HALİNDE LÜTFEN BANA PM İLE GÖNDERİNİZ YA DA BURDAN PAYLAŞIN..BUGÜN ARKADAŞIN İNTERNET KAFESİNE BEN BAKIYORUM Bİ SÜRÜ PC DEN SAATLERCE HİT KASTIRAYIM İSTEYENE... AKŞAM GEÇ SAATLERE KADAR BURDAYIM... BEKLİYORUM LİNKLERİNİZİ...

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler k.bakmayın 2 arkadaşın doğum gnu vs.vardı nete giremedim bugün telafi etcem inş sörfe başlıyorumm..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugün epey hit sağladım şimdilik dolaşımı durduruyorum.akşam yeni bi dolaşım daha olcak

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar.bizim alexa grubumuz iyi gidiyor.ancak forumda sürekli artan alexa gruplarını tek grupta birleştirmek ve gerçekten dolaşım yapıp iyi hit sağlamak amacıyla kısa süreli dolaşım ama üye sayısı çok bir alexa grubu kurdum.. günlük bikaç dakikalık dolaşımla 100 kişilik alexa grubumuz hazır.katılımcı bekliyoruz.ilk 10 üye sonrası dolaşıma başlıyoruz...BURDAN
http://forum.iyinet.com/alexa-ve-alexa-trafik/157567-100-kisilik-alexa-grubu-kendine-guvenen-herkes-gelsin.html

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 bucuktan beridir acık site dostlar ara sıra refresh ettim şuanlık biraz post kasayımda sitelerimde ihmal ettim biraz zaman bulursam yine turlarım siteleri

X

Xman

Misafir
Şu an 8 kişiyiz arkadaşlar 5 kişi kalana kadar ben devam edeceğim, katılım olurda sayı artarsa iyi olur ama 5 kişide kalsak işimizi ciddi yaptığımız sürece faydasını göreceğimize eminim..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
e ozaman fullegali tekrar ekleyelim abi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
2 ayrı IP den surf yapacaksan ekleyelim :)

bunu düşünmemiştim hiç, ne yapsak ki? saadet zincirimiz 5 kişide kalsa devam etmeli diye düşünüyorum, dağılacaksakta bir anda bırakmayalım siteleri
ne yapalım beyler

X

Xman

Misafir
Şu an bir sıkıntı yok 8 site devam ediyoruz :) eklenecek farklı bir siteden de haber bekliyorum.

X

Xman

Misafir
Bende 2. tura başlıyorum, bu arada 1 yeni arkadaş katıldı guruba.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
xman üstada katılıyoru.arkadaşlar daha sık dolaşım yapalım...sayfada bekleme süresi az sayfa görüntülenme sayısı çok olsun..

Tam tersi olması gerekmiyor mu?

Sayfa görüntilenme sayısı 9-10 olsa, sitede 1 saat kalınsa daha iyi değil mi acaba alexa için?

Son 1 saattir sörfteyim arkadaşlar, gece 2 ye kadarda kapatmam sitelerinizi, dizi izliyorum 15dk da bir part aralarında değiştiriyorum sayfaları ;)

Gençtr.net sitesinide şimdi açtım, sorfe başlıyorum ondada.

Arkadaşlar herkes modemleri günlük olarak resetlerse başarı çok daha iyi olur kanısındayım, günde bir kere fişi çıkarıp takın en azından.

X

Xman

Misafir
isteyen istediği şekilde gezebilir, sürekli aynı sayfayı refresh yapmayında :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar benim korku farkında olmadan yasak bişey yapmıyoruzdur inşallah diye :)

Çok göze batıyoruz sanki forumda, tutan tek alexa gurubu bizimki :)

Yeni başlık açıp, çaktırmadan ordan mı mesajlaşsak :p

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
siteler bende sürekli açık kalıyor, 1 saat kadar bekletip sayfa değiştiriyorum
genç hoşgeldin

cyber_link

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yarım saat kadar oldu arkadaşlar turluyorum siteleri :)
hoşbulduk :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5