İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günaydn beylerr..günün ilk tur başlıyorrr

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yarım saatte kafeden sörfleyeyim bakim...akşam tekrar gece yarısına kadar s
iiteleriniz açık olacaktır...
iyi sörfler... bu arada konveyör tv için backlink lazım... hayrına backlink dağıtan varmı? :) sitenin bi kenarına konveyör tanımı yazsak ordan backlink alsak lokum gibi olurdu yani:))

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
saatlerdir siteleriniz açık, mozillam yanacak:D

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar bu ozanti sitesinin gidişatından ve admininden haberi varmı.günlerdir açılmıyor.sahibi buralardamı dolaşım yapıyormu? ozantidan haber yoksa listeden çıkaralım lütfen.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
arkadaşlar bu ozanti sitesinin gidişatından ve admininden haberi varmı.günlerdir açılmıyor.sahibi buralardamı dolaşım yapıyormu? ozantidan haber yoksa listeden çıkaralım lütfen.

Ozantı buralarda bildiğim kadarıyla (geçen +rep vermiş), ama siteyle uğraşıyor sanırım, pm atım ben şimdi ona göre xman'a rapor versin kendisi, site ne zaman açılcak, sorf yapma imkanı oluyor mu diye.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Beni gruptan çıkarabilirsiniz. Uğrayamadım 4 gündür. Malumunuz blogger alt yapısı sebebiyle site de kapalı. Hakkı geçen herkesin haklarını teslim edeceğim kuşkunuz olmasın :) Çok güzel bir yardımlaşma ortamıydı, emek veren herkese çok teşekkür ederim. Allah her daim yolunuzu açık etsin.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Beni gruptan çıkarabilirsiniz. Uğrayamadım 4 gündür. Malumunuz blogger alt yapısı sebebiyle site de kapalı. Hakkı geçen herkesin haklarını teslim edeceğim kuşkunuz olmasın :) Çok güzel bir yardımlaşma ortamıydı, emek veren herkese çok teşekkür ederim. Allah her daim yolunuzu açık etsin.

Kurtul şu bloggerden üstad :) Bende wp ye geçtim rahat ettim, gerçi dün 2 defa bağlantı kesildi siteye ama bakalım hayırlısı :)

X

Xman

Misafir
10 site olarak yola devam ediyoruz arkadaşlar, Ozan'ada emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Xman üstadım, arada gözündek kaçtı galiba benim mesajım, müsait olduğun bir vakit ilk mesajı güncellersen faydalı olur arkadaşlara :)

Bide şuan bilmiyorum benden başka kelime araması ile giren var mı :)

Zor oluyo diye bende sıkıldım kelime aramaktan, ama sonra programı olduğunu hatırladım.

http://gopof.com/

Bu siteden girebiliriz arkadaşlar. Xman üstadım, sana zahmet ilk mesajdaki linklerden www yerine http:// yazarsan başa, direk kopyala yapıştır ile sitenin anahtar kelimesnin bulunduğu sıralamaya bakabilirsiniz, ve kolayca bulup girebilirsiniz arkadaşlar ;)

Aramalar:

Ozantı, ozanti bir internet ekolü aramasında ilk sırada ama site açılmıyor hala sanırım

Ebruli yemekler, Yemek tarifleri aramasında 1 sayfa daha gerilemiş :(

petersemlak, st petersburg kiralık aramasında ilk sırada

serdarca.net her ne yaptıysa 25. sayfadan 4. sayfaya uçmuş galiba :)

işitme cihazları 5. sayfa

apaci müzik bulamadım yine :(

konveyor sayfa 3

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

sağol hocam bizde emeklerin için teşşekkür ederiz wp ye gecsen tam süper olur olur kanımca :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bakalım, kişisel şeyleri bir kenara itebilirsem belki sitemle tekrar uğraşabilirim. Ama şu an için açmak gibi bir kaygım yok. Az önce bir konuya rastgeldim yukarı taşıyayım diye sordum sadece. Ben de sizlere teşekkür ediyorum emeklerinizden dolayı.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar sanayi ağırlıklı ya da sektörel sitelerden konveyör için backlink arıyorum yardımcı olabilecek var mı?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Turlara başlıyorum.

Sörf bitti, Xman abi o program indir de ne innesiydi ya :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşa geldim farklı ip adresiyle yeni surf başlıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5