İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa kategori resmen çöplüğe döndü.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar alexa kategorisine gireyim bi dedim. Önüne gelen alexa grubu yorum grubu zart grubu zurt grubu ne bulduysa açmış. Zamanında bende açtım da benim açtığım zamanda en fazla 3 grup vardı. Yönetici arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim.

RepLication

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Alexa'da yapılabilecek veya paylaşılabilecek çok şeyde yok. Kimseye bu gruba gir diye zorlayamassın kimseye grup kısıtlaması yapıp istemediği kişilerle aynı grupta olmasını sağlayamassın. İsteyen grup kurar ve istediği kişilerle çalışır.
Zaten alexa bölümünde paylaşılacak 1-2 ana konu vardır onlarda sabitlenir. Diğer konular ya sorun olur, ya merak edilen konu olur, ya grup konusu olur yada kişilerin ücret veya program karşılığı düşürdüğünü legalpara eden konu olur.

Ben böyle düşünüyorum bilmem ne kadar doğru.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Haklısın da arkadaşım baştan aşağı gruplar var. Bunlara da bir kısıtlama getirilirse hiç fena olmaz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
neden kısıtlama getirilsin ki? gruplar genelde 10 kişi oluyor ve bu sayıya ulaşılınca başka alım olmuyor, dolayısıyla gruba katılacak olan kişi kendi alexa grubunu kurmak istiyor

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Benim fikrimi soracak olursanız herhangi bir kısıtlama getirilmesini istemem. Ancak katılım olmayan konular bir süre sonra silinebilir.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Benim fikrimi soracak olursanız herhangi bir kısıtlama getirilmesini istemem. Ancak katılım olmayan konular bir süre sonra silinebilir.
Bencede zaten bu kurulan grupların çoğu 3-4 gün anca oluyo bir tek ilk kurulan grup haftalardır var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5