İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AlexaPR - çok güzel

meannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizin veya sayfanızın Alexa ve pagerank değerini aynı anda gösterebilirsiniz.

Örnek:

alexapr1kf1.bmp

alexaprbs8.bmp

alexapr3oo8.bmp

alexapr2tr9.bmp

---------------------------

Kodu burdan oluşturuyoruz
AlexaPR

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Gerçekten güzel bir çalışma olmuş.

Sayfam açılınca kullanacağım.

meannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok sağolun arkadaşlar. Gerçekten sevindim beğendiğinize. Bunu başka yerlere de tanıttım, kimi dediki neden koyalım ki dedi kimi gereksiz dedi... Şurda güzel bir iş yapmışız ona da yağ sürecekler. Genelde bu tür benim yaptığımı yabancılar yayınlıyorlar. Alın size Türk Malı AlexaPR ;)

meannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
: ) Dostum script kendi alıyor bilgileri. O bilgiler google ve alexa dan geliyor. Script türk için rahat olsun. Bunun değişik versiyonlarını yapabilirim siz yeter ki isteyin.

meannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin siten mi pr 0 ? İstersen hallederiz pm e gelirsen :D

meannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok polemik değil de, yenilmemiz çok kötü oldu. En azından 1 gol atıp berabere kalmak vardı. Aslına bakarsanız yani şimdi maç onların hakkıydı (hiç söyleyesim yok ama) 3 tane topları direkten döndü vs. Neyse inşallah isviçreyi yeneriz. Ona da yenilirsek zaten işimiz biter.

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemşerim şu küçük php scriptciği verde kendi serverimizde kullanalım.Yoksa yavaş açılıyor :D ..

meannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim kusura bakma veremem. büyük bir emekle uğraşıp hazırladım. Başka bir yerden alsam hiç düşünmeden paylaşırdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5